Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 20/146б

Дата ухвалення рішення:
19.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
28.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ


19.11.07 Справа № 20/146б.


Суддя Т.С. Кірпа, розглянувши матеріали за заявою

кредитора - Управління Пенсійного фонду України в Ленінському

районі м. Луганська,

до боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю “Подіум”, м. Луганськ

про порушення провадження у справі про банкрутство

визнав, що заява подана із дотриманням вимог чинного законодавства, і, керуючись статтями 38, 61, 64-68, 86 Господарського процесуального кодексу України та статтями 1, 8, 11, 12, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

у х в а л и в :

1.Прийняти заяву до розгляду та порушити провадження у справі про банкрутство.

2.Розгляд справи призначити на 12 годин 40 хвилин 29.11.07.у підготовчому засіданні (кімната №333).

Явка представників сторін у засідання суду обов’язкова.

3.Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.

4.Зобов’язати кредитора –подати оригінали документів, які додані до заяви у копіях, для огляду у засіданні суду; докази, які підтверджують і свідчать про відсутність боржника за його юридичною адресою та фактичне припинення останнім своєї підприємницької діяльності, в тому числі: акти перевірок; довідку відповідного органу зв’язку про неможливість вручення боржнику рекомендованої кореспонденції; докази неможливості встановити місцезнаходження керівних органів боржника (директора, головного бухгалтера тощо) або докази розшуку їх фактичного місцезнаходження, в тому числі: акти перевірки уповноважених осіб за місцем їх прописки та проживання, письмові пояснення осіб, які мешкають за місцем їх прописки, про місцезнаходження останніх на даний час; докази звільнення керівника боржника з посади; докази вжиття заходів щодо отримання заборгованості по обов’язкових платежах у встановленому законодавством порядку (звернення стягнення на майно боржника за заявою, докази відкриття виконавчого провадження за виконавчими документами по заяві, акт судового виконавця про відсутність майна тощо; відомості щодо стану виконавчого провадження на даний час; відомості про часткове або повне погашення боргу боржником (при наявності); уточнення кредитних установ, обслуговуючих боржника, а також поточних рахунків боржника на даний час; документальне обґрунтування розміру грошових вимог по заяві, в тому числі: розрахункові документи, рішення та накази господарського суду тощо; детальний розрахунок суми грошових вимог по заяві за видами заборгованості; оригінал Статуту боржника та зміни до нього –для огляду у засіданні суду, їх копії –до справи; довідку реєструючого органу за місцем знаходження боржника про приналежність його до суб’єктів підприємницької діяльності на даний час.

Відповідно до п. 2 ст. 18 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців” надати суду докази щодо наявності у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців відомостей про відсутність юридичної особи боржника за її місцезнаходженням.

Крім того, подати відомості про згоду кредитора на призначення його ліквідатором по даній справі.

5.Зобов’язати боржника –подати до дати проведення підготовчого засідання відзив на заяву кредитора та докази надіслання копії його кредитору; подати належним чином оформлені документи, які підтверджують фінансовий та майновий стан на даний час, в тому числі відомості про основні засоби, їх вартість, місце знаходження, баланс за 2005 - 2006 роки та за ІІІ кв. 2007 року; оригінали установчих документів –для огляду у засіданні суду, їх копії –до справи; докази звільнення керівника боржника з посади.

6.Зобов’язати відповідно до ст. 65 ГПК України:

- Головне управління статистики в Луганської області (91000, м. Луганськ, вул. Луначарського, 91) підготувати та надати суду довідку про включення та знаходження боржника –Товариства з обмеженою відповідальністю “Подіум”, м. Луганськ, вул. Звейненка, буд. 145б, ідентифікаційний код №23490870, у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України на даний час;

- Державного реєстратора Управління державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради, підготувати та надати суду письмову інформацію згідно з запитом про приналежність боржника –Товариства з обмеженою відповідальністю “Подіум”, м. Луганськ, вул. Звейненка, буд. 145б, ідентифікаційний код №23490870, до суб'єктів підприємницької діяльності та знаходження його на цей час у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (витяг із Державного реєстру); також надати відомості щодо наявності внесення записів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про відсутність боржника за юридичною адресою (його місцезнаходженням) згідно ст. 17 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.

7. В порядку ст. 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” залучити до справи учасником Луганський обласний відділ з питань банкрутства, якому на день проведення підготовчого засідання письмово надати суду кандидатуру ліквідатора боржника з числа працівників державного органу з питань банкрутства з урахуванням приписів п.4 ст. 52 цього Закону.

8.Зобов’язати Ленінську міжрайонну державну податку інспекцію м. Луганська подати до суду у строк до 29.11.07., відомості щодо банківських установ обслуговуючих боржника та його рахунків у них, а також висновок щодо дати останнього надання ним звітності до органів державної податкової служби та наявності податкового боргу.

9.В порядку ст. ст. 38, 65 ГПК України зобов’язати ВАТ «Фінексбанк», м. Київ, подати до суду на день розгляду справи відомості про фінансовий стан боржника на даний час, довідку про рух і залишок коштів на його рахунках за останній рік, за станом на 19.11.07., а також про тривалість відсутності руху коштів на рахунках боржника.

10.Ухвалу надіслати: кредитору; боржнику; Ленінській МДПІ м. Луганська; Головному управлінню статистики в Луганській області; ВАТ «Фінексбанк»(м. Київ, проспект Воздухофлотський, 54); Ленінському ВДВС Луганського міського управління юстиції; Луганському обласному відділу з питань банкрутства; Державному реєстратору Управління державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради, з додатком запиту про видачу довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців; Ленінському районному суду м. Луганська.


Суддя Т.С. Кірпа

Помічник судді Г.С. Шабрацька


10 прим.

1 - до справи;

2 - кредитору;

3 - боржнику;

4 - Ленінській МДПІ м. Луганська;

5 - Головному управлінню статистики в Луганській області;

6 - ВАТ «Фінексбанк»(м. Київ, проспект Воздухофлотський, 54);

7 - Ленінському ВДВС Луганського міського управління юстиції;

8 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

9 - Державному реєстратору Управління державної реєстрації та міського реєстру

Луганської міської ради, з додатком запиту про видачу довідки з Єдиного державного

реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців;

10 - Ленінському районному суду м. Луганська.


вих. №

9 прим.

22.11.07.



Судовий реєстр по справі 20/146б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1191549 Ухвала 29.11.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1150314 Ухвала 19.11.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське