Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 02-07/452

Дата ухвалення рішення:
19.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Жак В.В.
Оприлюднено:
28.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Кіровоградської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ С У Д
Кіровоградської області

У Х В А Л А

19.11.07 р. № 02-07/452


Суддя господарського суду Кіровоградської області Жак В. В., розглянувши заяву

кредитора - Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді, м. Кіровоград,

до боржника - відкритого акціонерного товариства „Кіровоградське спеціалізоване будівельно-монтажне управління „Укрм’ясомолтехпром” (далі – ВАТ „Кіровоградське СБМУ „Укм’ясомолтехпром”), м. Кіровоград,

про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника ,-


ВСТАНОВИВ:


Заява про порушення справи про банкрутство ВАТ „Кіровоградське СБМУ „Укм’ясомолтехпром”) підписана першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді; до заяви не додані докази того, що на даний час перший заступник начальника управління виконує обов’язки начальника управління.

Відповідно до ч. 1 ст.7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі-Закон) заява про порушення справи про банкрутство підписується керівником кредитора (іншою особою, повноваження якої визначені законодавством або установчими документами).

Виходячи із змісту ч. 1 ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” заява про порушення справи про банкрутство від імені кредитора Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді може бути підписана тільки начальником Управління або виконуючим обов’язки начальника Управління.

Отже, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника ВАТ „Кіровоградське СБМУ „Укм’ясомолтехпром”) підписана особою, яка не має права її підписувати, що відповідно до ст. 4-1, п. 1 ч. 1 ст. 63 ГПК України, ч. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” є підставою для повернення цієї заяви без розгляду.

Враховуючи викладене, керуючись ч. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст.4-1, 63,86 Господарського процесуального кодексу України, суддя ,-


УХВАЛИВ:


Заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді від 01.11.2007 р. № 07-10/181 про порушення справи про банкрутство щодо відсутнього боржника ВАТ „Кіровоградське СБМУ „Укм’ясомолтехпром”) та додані до неї документи повернути без розгляду.

Примірники цієї ухвали надіслати сторонам.


Суддя В.В. Жак