Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 21/130б

Дата ухвалення рішення:
05.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Кривохижа Т.Г.
Оприлюднено:
28.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ


05.11.07 Справа № 21/130б.


Суддя Кривохижа Т.Г., розглянувши матеріали за заявою

кредитора - Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі

м. Луганська, м. Луганськ,

до боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю «Медсервіс»,

м. Луганськ,

про порушення провадження у справі про банкрутство


визнав, що заява подана із дотриманням вимог чинного законодавства, і, керуючись статтями 38, 61, 64-68, 86 Господарського процесуального кодексу України та статтями 8, 11, 12, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,

у х в а л и в :


1. Прийняти заяву до розгляду та порушити провадження у справі про банкрутство.


2. Розгляд справи призначити на 12 годин 20 хвилин 15.11.07. у підготовчому засіданні, в приміщенні господарського суду, кімната № 337.


Явка представників сторін у засідання суду обов’язкова.


3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.


4. Зобов’язати кредитора –подати оригінали документів, які додані до заяви у копіях, - для огляду у засіданні суду, в тому числі оригінали довідок МРЕВ, БТІ, актів перевірки боржника на предмет фактичного місцезнаходження –для залучення до матеріалів справи; довідку БТІ за адресою боржника: м. Луганськ, 30-й квартал, 4; довідку реєструючого органу за місцем знаходження боржника про приналежність його до суб’єктів підприємницької діяльності та щодо наявності запису про його відсутність за юридичною адресою на даний час; докази неподання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності; докази, які підтверджують і свідчать про відсутність керівних органів боржника за їх місцезнаходженням та фактичне припинення останнім своєї підприємницької діяльності на цей час, в тому числі довідку відповідного органу зв’язку про неможливість вручення рекомендованої кореспонденції боржнику, докази неможливості встановити місцезнаходження керівних органів боржника (керівника підприємства, головного бухгалтера тощо) та докази розшуку їх фактичного місцезнаходження (м. Луганськ, 30-й квартал, 4, та м. Луганськ, кв. Левченко, 6а/21), в тому числі: акти перевірки уповноважених осіб на цей час за місцем прописки керівника боржника (м. Луганськ, кв. Якира, 7/57) та проживання, письмові пояснення осіб, які мешкають за місцем його прописки, про місцезнаходження останнього на даний час; письмове підтвердження суми боргу за заявою; виконавчі документи за заявою, докази вжиття заходів щодо отримання заборгованості по обов’язкових платежах у встановленому законодавством порядку (звернення стягнення на майно боржника за заявою, докази відкриття виконавчого провадження за виконавчими документами по заяві, акт судового виконавця про відсутність майна тощо та відомості щодо стану виконавчого провадження (при наявності); відомості про погашення боргу боржником (при наявності); оригінал Статуту боржника та зміни до нього –для огляду у засіданні, їх повні копії –до справи; уточнення юридичної адреси боржника (згідно з Статутом в його редакції від 1997 року); докази надіслання боржнику заяви та доданих до неї матеріалів за останньою адресою боржника, зазначеною у Статуті від 1997 року, а саме: м. Луганськ, 30-й квартал, 4; письмові докази зміни боржником юридичної адреси.


Крім того, подати письмові відомості про згоду кредитора на призначення його ліквідатором по даній справі.


5. Зобов’язати боржника –подати до дати проведення підготовчого засідання відзив на заяву кредитора та докази надіслання його кредитору; належним чином оформлені документи, які підтверджують фінансовий та майновий стан на даний час, в тому числі відомості про основні засоби, їх вартість, місце знаходження; оригінали статутних та установчих документів, в тому числі Статут та зміни до нього –для огляду у засіданні суду, їх належні копії –до справи; відомості про погашення боргу перед кредитором (при наявності).


6. Зобов’язати відповідно до ст. ст. 38, 65 ГПК України:

- Головне управління статистики в Луганської області підготувати та надати суду письмово до дня розгляду справи довідку про включення та знаходження боржника –Товариства з обмеженою відповідальністю «Медсервіс», м. Луганськ, кв. Левченко, 6а/21 (м. Луганськ, 30-й квартал, 4), ідентифікаційний код 24198047, у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України на даний час;

- Державного реєстратора Управління державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради, м. Луганськ, підготувати та надати суду до дня розгляду справи письмову інформацію про приналежність боржника –Товариства з обмеженою відповідальністю «Медсервіс», м. Луганськ, кв. Левченко, 6а/21 (м. Луганськ, 30-й квартал, 4), ідентифікаційний код 24198047, до суб'єктів підприємницької діяльності та знаходження його на цей час у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (витяг із Державного реєстру), згідно із запитом, який додається до судового акту, а також стосовно того, чи мала місце перереєстрація зміни боржником юридичної адреси;

- Державну податкову інспекцію у Жовтневому районі м. Луганська - надати суду до дня розгляду справи письмові відомості щодо банківських установ, які обслуговуючих боржника та його рахунків, а також висновок щодо дати останнього надання боржником звітності до органів державної податкової служби та наявності податкового боргу.


7. В порядку ст. 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” залучити до справи учасником Луганський обласний відділ з питань банкрутства, якому до дня проведення підготовчого засідання надати суду письмову інформацію про кандидатуру ліквідатора боржника з числа працівників державного органу з питань банкрутства з урахуванням приписів п.4 ст. 52 цього Закону.


8. В порядку ст. 38 ГПК України, ст. 62 Закону України «Про банки та банківську діяльність» зобов’язати банки: ЗАТ КБ «ПриватБанк»в особі Луганської філії (91011, м. Луганськ, вул. Челюскінців, 14), АК АПБ «Україна» (01025, м. Київ, Шевченківський район, пров. Рильського, 10), АТ «Укрінбанк»в особі Луганської філії (91055, м. Луганськ, вул. Жовтнева, 3), надати суду до дня розгляду справи письмові відомості про фінансовий стан боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю «Медсервіс», м. Луганськ, кв. Левченко, 6а/21 (м. Луганськ, 30-й квартал, 4), ідентифікаційний код 24198047, на даний час, довідку про рух і залишок коштів на його рахунках за останній рік станом на 29.10.07., а також про тривалість відсутності руху коштів на рахунках боржника.


9. Ухвалу надіслати:

- кредитору (рекомендованим листом);

- боржнику (рекомендованим листом за двома адресами:

- м. Луганськ, кв. Шевченка, 6а/21;

- м. Луганськ, 30-й квартал, 4);

- Жовтневому відділу державної виконавчої служби Луганського міського управління юстиції, м. Луганськ, вул. Ломоносова, 98;

- Головному управлінню статистики у Луганської області;

- Луганському обласному відділу з питань банкрутства (за ст.ст. 2, 52 Закону);

- Державному реєстратору Управлінню державної реєстрації та міського реєстру

Луганської міської ради (з запитом);

- місцевому суду Жовтневого району м. Луганська (до відома);

банкам:

- ЗАТ КБ «ПриватБанк»в особі Луганської філії (91011, м. Луганськ, вул. Челюскінців, 14),

- АК АПБ «Україна»(01025, м. Київ, Шевченківський район, пров. Рильського, 10),

- АТ «Укрінбанк»в особі Луганської філії (91055, м. Луганськ, вул. Жовтнева, 3).


Суддя Т.Г. Кривохижа


Спеціаліст І категорії С.В. Тіткова
Надр. 12 прим.:

1 - до справи; Вих. №

2 - кредитору (рекомендованим листом); 11 прим.

3-4 - боржнику (рекомендованим листом за двома адресами:

- м. Луганськ, кв. Левченко, 6а/21;

- м. Луганськ, 30-й квартал, 4);

5 - Жовтневому ВДВС Луганського міського управління юстиції, м. Луганськ, вул. Ломоносова, 98;

6 - Головному управлінню статистики у Луганської області;

7 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства (за ст.ст. 2, 52 Закону);

8 - Державному реєстратору Управлінню державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради (з запитом);

9 - місцевому суду Жовтневого району м. Луганська;

10-12 - банкам:

- ЗАТ КБ «ПриватБанк»в особі Луганської філії (91011, м. Луганськ, вул. Челюскінців, 14),

- АК АПБ «Україна»(01025, м. Київ, Шевченківський район, пров. Рильського, 10),

- АТ «Укрінбанк»в особі Луганської філії (91055, м. Луганськ, вул. Жовтнева, 3).
Судовий реєстр по справі 21/130б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1729167 Ухвала 29.05.2008 Палєй О.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1562728 Ухвала 15.04.2008 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
1506551 Ухвала 13.03.2008 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
1173298 Постанова 15.11.2007 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
1150017 Ухвала 05.11.2007 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське