Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б24/272-09

Дата ухвалення рішення:
23.09.2010
Зареєстровано:
05.10.2010
Cуддя:
Калиниченко Людмила Михайлівна
Оприлюднено:
05.10.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА


23.09.10р.
Справа № Б24/272-09


Суддя господарського суду Дніпропетровської області Калиниченко Л.М.

при секретарі судового засідання Германич І.Ю.

за участю представників сторін:

від кредитора: Біланчук С.О., дор. № 976/10/10-039 від 18.01.10р.

від боржника: ОСОБА_2, дор. № б/н від 05.02.09р., представник ліквідатора

розглянувши справу

за заявою Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська

до боржника приватного підприємця ОСОБА_3, м.Дніпропетровськ (АДРЕСА_1) (ідентифікаційний код НОМЕР_1)

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

За заявою кредитора ухвалою від 23.07.09р. господарським судом Дніпропетровської області порушена справа про визнання боржника приватного підприємця ОСОБА_3, м. Дніпропетровськ банкрутом.

Постановою господарського суду Дніпропетровської області від 30.07.09р. боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура у справі, ліквідатором у справі призначено ініціюючого кредитора Державну податкову інспекцію у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська. 28.12.09р. повноваження ініціюючого кредитора Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська були припиненні та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Шевцова Євгена Вікторовича, ліцензія серія НОМЕР_3.

Відповідно до ст.4-1 Господарського процесуального кодексу України Господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

16.07.10р. на затвердження до господарського суду Дніпропетровської області надійшов звіт про проведену роботу з додатками № 111-10 від 24.06.10р та ліквідаційний баланс ліквідатора.

Відповідно до вимог ч.ч.1, 5 ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" У разі, якщо громадянин-підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань. Ліквідатор письмово повідомляє про визнання господарським судом відсутнього боржника банкрутом усіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута.

Отже, законодавством передбачено особливу процедуру встановлення всіх відомих ліквідатору кредиторів зі ст.52 Закону, яка є спеціальною по відношенню до загальних процедур банкрутства. До таких потенційних кредиторів належать органи податкової служби, фонди соціального страхування та їх повідомлення ліквідатором здійснюється шляхом надіслання письмових повідомлень таким кредиторам.

Ст.52 Закону не передбачає публікації в офіційних друкованих органах оголошення про визнання боржника банкрутом, у зв'язку з чим, ліквідатором не здійснювалось таке оголошення.

В результаті ліквідаційної процедури ліквідатором встановлена та підтверджена кредиторська заборгованість:

- Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська на суму 8 898,75грн.

Згідно довідок КП "Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації", м.Дніпропетровськ № 10551 від 02.09.09р., ДП "Центр державного земельного кадастру", м.Дніпропетровськ № Ц/9197/11 від 01.09.09р., Інспекції Державного технічного нагляду, м.Дніпропетровськ № 2204-02-11 від 04.09.09р., ГУ МВС України в Дніпропетровській області, державтоінспекція м. Дніпропетровськ № 14/8101 від 28.08.09р., Бабушкінського відділу державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції, м. Дніпропетровськ № 13811/03-14/9 від 03.09.09р., за боржником нерухомого майна, автотранспортних засобів, сільськогосподарської техніки, земельних ділянок не зареєстровано, виконавчі провадження відсутні.

На запити ліквідатора отримані відповіді Управління Пенсійного фонду України в Бабушкінському районі м.Дніпропетровська, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Дніпропетровську, Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, м. Дніпропетровськ, Бабушкінського районного центру зайнятості, м.Дніпропетровськ, про відсутність заборгованості банкрута..

Виходячи з вимог ч.2 ст.34 Господарського процесуального кодексу України, суд вважає, що ліквідатор повно відобразив обставини справи, додав відповідні документи до звіту.

Майна, грошових коштів та інших активів, що належить банкруту, не виявлено. У зв'язку з тим, що активів банкрута не виявлено, задоволення вимог кредиторів не відбувалось.

Згідно п.6 ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Згідно п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи-банкрута.

Розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, заслухавши у судовому засіданні представника кредитора, ліквідатора, суд знаходить достатньо підстав щодо затвердження ліквідаційного балансу та ліквідації юридичної особи-банкрута.

За результатами ліквідаційного балансу у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.

Згідно п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону.

Керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.22-32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд

УХВАЛИВ:

Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора приватного підприємця ОСОБА_3, м. Дніпропетровськ.

Ліквідувати фізичну особу приватного підприємця ОСОБА_3, м.Дніпропетровськ (АДРЕСА_1) (ідентифікаційний код НОМЕР_1).

Згідно п.6 ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вважати погашеними вимоги:

- Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська на суму 8 898,75грн.

Припинити повноваження ліквідатора у справі № Б24/272-09 про банкрутство приватного підприємця ОСОБА_3, м. Дніпропетровськ арбітражного керуючого Шевцова Євгена Вікторовича, ліцензія серія НОМЕР_3 (49069, АДРЕСА_2 ідентифікаційний номер НОМЕР_2).

Провадження у справі припинити.

Згідно п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" копію цієї ухвали направити органу, який здійснив державну реєстрацію юридичної особи - банкрута, та органам державної статистики для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, а також власнику (органу, уповноваженому управляти майном), органам державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута.Суддя
Л.М. КалиниченкоСудовий реєстр по справі Б24/272-09

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
11474147 Ухвала 23.09.2010 Калиниченко Людмила Михайлівна Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
10835410 Ухвала 19.07.2010 Калиниченко Людмила Михайлівна Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
7487953 Ухвала 28.12.2009 Калиниченко Людмила Михайлівна Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
6291527 Постанова 30.07.2009 Калиниченко Л.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
6270915 Ухвала 23.07.2009 Калиниченко Л.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське