Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-24/192-07

Дата ухвалення рішення:
01.10.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Плахов О.В.
Оприлюднено:
27.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА


"01" жовтня 2007 р. Справа № Б-24/192-07

вх. № 10292/2-24


Суддя господарського суду Плахов О.В.

при секретарі судового засідання Колесан Д.О.

за участю:

представник кредитора - Агічеєва Олена Анатоліївна, дов. № 47-07/28 від 02.01.07р., УПФУ в Комінтернівському районі м.Харкова;

боржник – не з’явився

Розглянувши справу за заявою УПФУ в Комінтернівському районі, м. Харків

до товариства з обмеженою відповідальністю "ЄРТ-Телеком", м. Харків

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою господарського суду Харківської області від „13” вересня 2007року було прийнято заяву Чугуївської ОДПІ Харківської області до розгляду; порушено провадження у справі № Б-24/186-07 про визнання банкрутом товариства з обмеженою відповідальністю "ЄРТ-Телеком", м. Харків, код 33119701, призначено проведення засідання суду на "1” жовтня 2007 р. об 11:15 год. у приміщенні Господарського суду Харківської області,к. 70.

Суд зобов’язав надати:

- кредитора: надати суду: витяг та довідку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (від державного реєстратора) з даними про повне найменування, відокремлені підрозділи, код та місцезнаходження боржника, наявність чи відсутність його за місцезнаходженням, про статус відомостей про юридичну особу, стан юридичної особи; довідку з управління статистики про включення боржника до ЄДРПОУ; належним чином засвідчену повну копію статуту боржника зі всіма змінами та доповненнями; оригінали документів доданих до заяви для огляду; докази на підтвердження того, що керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, докази ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, або наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника; докази вжиття заходів до отримання заборгованості по обов'язкових платежах у встановленому законодавством порядку, реквізити та копію розрахункового документа про списання коштів з банківського або кореспондентського рахунку боржника та дату його прийняття банківською установою боржника до виконання; довідку про поточні рахунки боржника, відкриті в установах банків (з зазначенням адрес банків); пропозиції щодо кандидатури ліквідатора з числа осіб, зареєстрованих державним органом з питань банкрутства як арбітражний керуючий, або розглянути питання щодо участі кредитора у справі про визнання боржника банкрутом в якості ліквідатора в порядку ч. 2 ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”;

- боржника: відзив на заяву кредитора, в якому викласти заперечення або визнання боргу кредитора, докази, що підтверджують обставини викладені у відзиві на заяву; дані про загальну суму заборгованості перед усіма кредиторами з розшифровкою усіх сум боргу по кожному кредитору окремо, також окремо по кожному дебітору; дані про заборгованість по заробітній платі перед працівниками підприємства, а також по податкам і зборам (обов’язковим платежам); дані про майнові активи боржника, у тому числі дані про грошові кошти, які знаходяться на рахунках боржника; поштові адреси банків і інших фінансових установ, що обслуговують боржника; установчий договір і статут підприємства; баланси підприємства за 2005, 2006 рр.; інші дані про фінансовий стан підприємства; довідки з установ банку про рух грошових коштів по поточним рахункам в установах банку за період останнього року; висновок незалежної аудиторської фірми про фінансовий стан підприємства; перелік та повний опис заставленого майна; довідку про наявність філій та дочірніх підприємств.

У судове засідання „1” жовтня 2007р. боржник не з’явився, доказів, витребуваних ухвалою суду від „19” вересня 2007р. не надав.

До господарського суду харківської області „1” жовтня 2007 року від кредитора надійшло клопотання у відповідності до ст. 10 Закону України "Про відновленя платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" про відкликання заяви про порушення провадження по справі.

Розглянувши надане суду клопотання, вислухавши пояснення кредитора, враховуючі, що постанови про визнання боржником банкрутом судом не виносилось, оскільки відповідно до ст. 10 Закону України “Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом”, кредитор має право відкликати свою заяву про порушення судом справи про банкрутство боржника, заяви про визнання боржника банкрутом від інших кредиторів до суду не надходили, при таких обставинах, керуючись ст.10 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, ст. 86 ГПК України; -


УХВАЛИВ:


1. Клопотання кредитора про відкликання заяви про порушення провадження по справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "ЄРТ-Телеком", м. Харків, код 3311970 задовольнити.

2. Припинити дію мораторію, введеного ухвалою суду про порушення провадження по справі від „19” вересня 2007 року.

3. Ухвалу направити: кредитору, боржнику, державному органу з питань банкрутства, Комінтернівському ВДВС Харківського міського управління юстиції, державному реєстратору.Суддя Плахов О.В.З оригіналом згідносекретар судового засідання Колесан Д.О.