Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 10/4136

Дата ухвалення рішення:
12.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Шумко В.В.
Оприлюднено:
27.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Черкаської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"12" листопада 2007 р. Справа № 10/4136


Господарський суд Черкаської області в особі судді Шумка В.В., секретаря судового засідання Рикунової Л.М., за участю представника :

ліквідатора - Франчук Т.М., за посадою,

боржника: відсутній,

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи за заявою Державної податкової інспекції у Катеринопільському районі

до Фонду безпеки дорожнього руху

про визнання банкрутом, -

ВСТАНОВИВ:

Господарський суд Черкаської області 17 серпня 2007 року за заявою кредитора порушив провадження у справі про банкрутство боржника.

Постановою господарського суду Черкаської області від 21.08.2007 року Фонду безпеки дорожнього руху визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру.

В період процедури ліквідації боржника інших заяв про визнання кредиторських вимог до ліквідатора не надійшло.

До суду з клопотанням про затвердження ліквідаційного балансу, звіту ліквідатора про проведену роботу по ліквідації, а також про вирішення питання про ліквідацію Фонду безпеки дорожнього руху як юридичної особи, звернувся ліквідатор.

В судовому засіданні встановлено, що майнові активи, кошти, керівні органи боржника відсутні, заборгованість не погашена.

Розглянувши матеріали справи, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, заслухавши пояснення представника ліквідатора, суд вважає, що ліквідатором виконані всі необхідні дії для встановлення активів боржника. Враховуючи, що боржник припинив свою статутну діяльність, майно для задоволення вимог кредиторів відсутнє, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа, ліквідації.

Керуючись ст.ст. 32, 40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд -

УХВАЛИВ:

Звіт ліквідатора - Державної податкової інспекції у у Катеринопільському районі та ліквідаційний баланс Фонду безпеки дорожнього руху, затвердити.


Фонд безпеки дорожнього руху, Черкаська область, смт. Катеринопіль, вул. Лікарняна, 28, код 23316148, як юридичну особу, ліквідувати у зв'язку з банкрутством.


Провадження по справі припинити.


Ухвалу надіслати сторонам, державному реєстратору, Черкаському обласному сектору з питань банкрутства, відділу ДВС Катеринопільського районного управління юстиції.

Суддя В.В.Шумко