Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-39/137-07

Дата ухвалення рішення:
21.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Швидкін А.О.
Оприлюднено:
27.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"21" листопада 2007 р. Справа № Б-39/137-07

вх. № 8814/2-39


Суддя господарського суду Швидкін А.О.

при секретарі судового засідання Бурма Т.В.

за участю:

ліквідатора – Мірошниченко Л.О.

По справі за заявою ПП "Геоекобуд - Холдінг", м. Х-в

до ПП "Геоекобуд - Холдінг", м. Х-в

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор приватного підприємства „ГЕОЕКОБУД-ХОЛДІНГ” м. Харків Мірошниченко Л.О. надав суду звіт про виконану роботу з ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури банкрута.

Присутній в судовому засіданні ліквідатор пояснив, що ним були здійснені всі заходи щодо ліквідації банкрута.

Розглянувши наданий суду звіт про виконану роботу з ліквідації банкрута, документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання приватного підприємства „ГЕОЕКОБУД-ХОЛДІНГ” м. Харків банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури ліквідатором було проведені необхідні дії з ліквідації банкрута, у тому числі: надано оголошення про визнання боржника банкрутом, ліквідатор закрив всі поточні рахунки банкрута в установах банку, документи довгострокового зберігання передані до архіву, печатки і штампи банкрута знешкоджені, про що суду надані відповідні довідки. Після проведення інвентаризації майна проведена його оцінка та реалізація. Дебіторська заборгованість погашена в повному обсязі. Показники виявленої ліквідаційної маси (дані її інвентаризації), документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів, установчі документи банкрута в оригіналі передані суду.

На підставі вищевикладеного, враховуючи, що ліквідатор здійснив всі заходи з ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури, у тому числі, баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю у зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, ліквідувати приватне підприємство „ГЕОЕКОБУД-ХОЛДІНГ” та припинити провадження у справі.

Керуючись ст. ст. 32, 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України,-


УХВАЛИВ:


Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс. Ліквідувати юридичну особу – Приватне підприємство „ГЕОЕКОБУД-ХОЛДІНГ” , зареєстроване рішенням виконкому Харківської міської ради №14801020000006436 від 04.02.2005 року, код ЄДРПОУ 33292579, за адресою: м. Харків, пров. Червоножовтневий, 6, кв.2.

Провадження у справі припинити.

Зобов’язати реєструючий орган і інші державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, виключити його з державних реєстрів.

Ухвалу направити ліквідатору, власнику майна банкрута, ДПІ у Жовтневому районі, державному реєстратору, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, Управлінню ПФУ у Жовтневому районі, Центру зайнятості у Жовтневому районі.Суддя Швидкін А.О.