Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 10/3538

Дата ухвалення рішення:
20.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Шумко В.В.
Оприлюднено:
27.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Черкаської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"20" листопада 2007 р. Справа № 10/3538

Господарський суд Черкаської області в особі судді Шумка В.В., секретаря судового засідання Рикунової Л.М., за участю представників:

ліквідатора: Ігнатенка С.М. - за довіреністю,

боржника: відсутній,

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи за заявою Державної податкової інспекції в м. Черкаси

до приватного підприємства "Гарант-безпека"

про визнання банкрутом, -

ВСТАНОВИВ:

Господарський суд Черкаської області 13 липня 2007 року за заявою кредитора порушив провадження у справі про банкрутство боржника.

Постановою господарського суду Черкаської області від 26 липня 2007 року приватне підприємство "Гарант-безпека" визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру.

В період процедури ліквідації боржника до ліквідатора надійшли заяви про визнання кредиторських вимог :

- Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України ВВДФ у м. Черкаси на суму 141,59 грн.;

- Управління Пенсійного фонду України в Соснівському районі м. Черкаси на суму 434,52 грн.;

- Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на суму 63,62 грн.

До суду з клопотанням про затвердження ліквідаційного балансу, звіту ліквідатора про проведену роботу по ліквідації, а також про ліквідацію приватного підприємства "Гарант-безпека" як юридичної особи, звернувся ліквідатор.

В судовому засіданні встановлено, що майнові активи, кошти, керівні органи боржника відсутні, заборгованість не погашена.

Розглянувши матеріали справи, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, заслухавши пояснення представника ліквідатора, суд вважає, що ліквідатором виконані всі необхідні дії для встановлення активів боржника. Враховуючи, що боржник припинив свою статутну діяльність, майно для задоволення вимог кредиторів відсутнє, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа, ліквідації.

Керуючись ст.ст. 32, 40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд -

УХВАЛИВ:

Звіт ліквідатора - Державної податкової інспекції у м. Черкаси та ліквідаційний баланс приватного підприємства "Гарант-безпека", затвердити.

Приватне підприємство "Гарант-безпека", м. Черкаси, провул. Серафімовича, 3, код 32503829, як юридичну особу, ліквідувати у зв'язку з банкрутством.

Провадження по справі припинити.

Ухвалу надіслати сторонам, Черкаському обласному сектору з питань банкрутства, державному реєстратору, Соснівському відділу ДВС Черкаського міського управління юстиції.Суддя В.В.Шумко