Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-19/81-07

Дата ухвалення рішення:
13.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Міньковський С.В.
Оприлюднено:
27.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА


"13" листопада 2007 р. Справа № Б-19/81-07

вх. № 3934/2-19Суддя господарського суду Міньковський С.В.

при секретарі судового засідання Вострікова О.О.

За участю:

ліквідатора- ст. держ. рев. - інспектора Іванова С.В. дор. № 8215/і/24-064 від 13.11.2006р.

Розглянувши справу

за заявою ДПІ у Фрунзенському районі м. Харкова

до Приватної виробничо-комерційної фірми "Ора", м. Харків

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою господарського суду від 11.10.2007р. суд призначив до розгляду звіт ліквідатора.

В судовому засіданні ліквідатор банкрута в особі ДПІ у Фрунзенському районі, м. Харкова надав повний звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс і документи, Приватної виробничо-комерційної фірми "Ора", м. Харків.

Розглянувши наданий суду повний звіт про роботу ліквідатора і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання Приватної виробничо-комерційної фірми "Ора" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (Постанова господарського суду від 10.04.2007р.) і призначення ліквідатора була проведена наступна робота по ліквідації відсутнього боржника у відповідності до положень ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

В звіті ліквідатора та документах, доданих ліквідатором, виконані всі належні дії щодо банкрута, а саме: направлені відповідні запити до БТІ, ДАІ, Харківського регіональної філії ДП „Центр державного земельного кадастру при державному комітеті України по земельних ресурсах”, на які отримані відповідні листи про відсутність будь-яких майнових активів у банкрута ( документи в матеріалах справи), повідомлено про визнання боржника банкрутом –Харківський обласний центр зайнятості, УПФУ, фонди соціального страхування, ДВС у Фрунзенському районі, м. Харкова (документи у матеріалах справи). В ході проведення ліквідаційної процедури вимоги ініціюючого кредитора до банкрута на загальну суму 670грн. були визнані та включені ліквідатором до реєстру вимог кредиторів. Ліквідатором дана об’ява про недійсність печаток, штампів банкрута, відсутність засновницьких документів банкрута та будь-якої фінансово-господарської документації (газета „Вечірній Харків” №111 від 11.10.2007р.).

В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що по банкруту не проведена інвентаризація майна в зв’язку з тим, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь-яких активів, розрахунки з працівниками підприємства також не зроблені, в зв’язку з відсутністю у банкрута фінансово-господарської документації та активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів, у тому числі по заробітній платі.

Враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, які свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю на загальну суму 752,24грн. в зв’язку з відсутністю у банкрута будь-яких активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 32,п.6.ст.40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України,


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу – Приватну виробничо-комерційну фірму "Ора" зареєстровану Виконавчим комітетом Харківської міської ради, р/н №422/1.20/. від 26.02.1998 року, код - 25459573, місцезнаходження: м. Харків, пр. Московський, 247

3. Провадження по справі припинити.

4. Зобов`язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Приватн виробничо-комерційної фірми "Ора", м. Харків та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про знаття юридичної особи з обліку.

5. Ухвалу направити ліквідатору, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС у Фрунзенському районі, м. Харкова.Суддя Міньковський С.В.