Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 10/1671

Дата ухвалення рішення:
12.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Шумко В.В.
Оприлюднено:
27.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Черкаської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"12" листопада 2007 р. Справа № 10/1671


Господарський суд Черкаської області в особі судді Шумка В.В., секретаря судового засідання Рикунової Л.М., за участю представників:

ліквідатора: відсутній,

боржника: відсутній,

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи за заявою Державної податкової інспекції у Монастрищенському районі до селянського фермерського господарства "Зоря" про визнання банкрутом, -

ВСТАНОВИВ:

Господарський суд Черкаської області 27 березня 2007 року за заявою кредитора порушив провадження у справі про банкрутство боржника.

Постановою господарського суду Черкаської області від 10 квітня 2007 року селянське фермерське господарство "Зоря" визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру.

В період процедури ліквідації боржника інших заяв про визнання кредиторських вимог не надійшло.

До суду з клопотанням про затвердження ліквідаційного балансу, звіту ліквідатора про проведену роботу по ліквідації, а також про вирішення питання про ліквідацію селянське фермерське господарство "Зоря" як юридичної особи, звернувся ліквідатор.

В судовому засіданні встановлено, що майнові активи, кошти, керівні органи боржника відсутні, заборгованість не погашена.

Розглянувши матеріали справи, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, суд вважає, що ліквідатором виконані всі необхідні дії для встановлення активів боржника. Враховуючи, що боржник припинив свою статутну діяльність, майно для задоволення вимог кредиторів відсутнє, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа, ліквідації.

Керуючись ст.ст. 32, 40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд -

УХВАЛИВ:

Звіт ліквідатора - Державної податкової інспекції у Монастирищенському районі та ліквідаційний баланс селянського фермерського господарства "Зоря" , затвердити.


Селянське фермерське господарство "Зоря", 19111, Черкаська обл., Монастирищенський район, с.Балка, вул. Щорса, 2, код 32033503, як юридичну особу, ліквідувати в зв'язку із банкрутством.


Провадження по справі припинити.

Копію ухвали надіслати сторонам, Черкаському обласному сектору з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС у Монастирищенському районі.
Суддя В.В.Шумко