Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-19/74-07

Дата ухвалення рішення:
13.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Міньковський С.В.
Оприлюднено:
27.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"13" листопада 2007 р. Справа № Б-19/74-07

вх. № 3732/2-19


Суддя господарського суду Міньковський С.В.

при секретарі судового засідання Вострікова О.О.

За участю:

представника Дергачівської МДПІ - Гостіщевої І.В. дов.№1461/10/10-025 від 04.04.2007 року

Розглянувши звіт ліквідатора про виконану роботу і ліквідаційний баланс

По справі за заявою Дергачівська МДПІ м. Дергачі

до Приватного підприємства "Науково-виробничої фірми "Укрекспорт", м. Дергачі Харківської області

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою господарського суду від 18.10.2007р. суд призначив до розгляду звіт ліквідатора.

В судовому засіданні ліквідатор банкрута в особі Дергачівської МДПІ надав повний звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс і документи Приватного підприємства «Науково-виробничої фірми «Укрекспорт» м. Дергачі.

Розглянувши наданий суду повний звіт про роботу ліквідатора і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання Приватного підприємства «Науково-виробничої фірми «Укрекспорт» банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (Постанова господарського суду від 05.04.2007р.) і призначення ліквідатора була проведена наступна робота по ліквідації відсутнього боржника у відповідності до положень ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

В звіті ліквідатора та документах, доданих ліквідатором, виконані всі належні дії щодо банкрута, а саме: направлені відповідні запити до Дергачівського МРВ УМВСУ в Харківській області, Дергачівського міського бюро технічної інвентаризації Харківської області, Дергачівському відділу Держтехнагляду, Державному реєстратору ХРФ ДП Центр державного земельного кадастру, ДВС у Дергачівському районі, активів у банкрута на праві власності не зареєстровано (листи - відповіді у матеріалах справи).

Ліквідатором складений реєстр вимог кредиторів на загальну суму 84043,55тис. грн., а саме: Дергачівської МДПІ у розмірі 83254,11грн., Управління ПФУ у Дергачівському районі у розмірі 659грн., Відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Дергачівському районі у розмірі 37,28грн., ВД Харківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у розмірі 93,16грн. Вимоги кредиторів ліквідатором не були задоволені та залишені неоплаченими, в зв’язку з недостатністю ліквідаційної маси та грошових коштів у банкрута.

Ліквідатор виконав інші заходи по ліквідації банкрута, а саме: закрив поточні рахунки банкрута в установі банку (повідомлення про закриття розрахункових рахунків знаходиться в матеріалах справи), сповіщено відповідні державні органи про закінчення ліквідаційної процедури по банкруту, а саме: Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Дергачівському районі Харківської області, Харківське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Управління Пенсійного Фонду України у Дергачівському районі Харківської області, Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття в особі Дергачівського міського районного центру зайнятості (листи - відповіді у матеріалах справи).

Ліквідатором дана об’ява про недійсність печаток, штампів банкрута, відсутність засновницьких документів банкрута та будь-якої фінансово-господарської документації (газета „Вісті Дергачівщини” від 12.05.2007р.).

В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що по банкруту не проведена інвентаризація майна в зв’язку з тим, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь-яких активів, розрахунки з працівниками підприємства також не зроблені, в зв’язку з відсутністю у банкрута фінансово-господарської документації та активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів, у тому числі по заробітній платі.

Враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, які свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю на загальну суму 4370,68грн. в зв’язку з відсутністю у банкрута будь-яких активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 32,п.6.ст.40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України,


УХВАЛИВ:


1.Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу – Приватне підприємство „Науково-виробнича фірма Укрекспорт", м. Дергачі, код 32201318, зареєстроване Дергачівською районною державною адміністрацією від 21.11.2002 року, про що зроблено запису журналі обліку реєстраційних справ за №24129939Ю0020126, місцезнаходження: Харківська область, м. Дергачі, площа Перемоги, буд.5-а, кв.1.

3. Провадження по справі припинити.

4.Зобов`язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Приватне підприємство „Науково-виробнича фірма Укрекспорт" та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про знаття юридичної особи з обліку.

5. Ухвалу направити ліквідатору, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС Дергачівського Харківської області, кредиторам.Суддя Міньковський С.В.