Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-31/16-07

Дата ухвалення рішення:
06.08.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Пуль О.А.
Оприлюднено:
27.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"06" серпня 2007 р. Справа № Б-31/16-07

вх. № 369/2-31


Суддя господарського суду Пуль О.А.

при секретарі судового засідання Гаплевська О.В.

За участю учасників процесу:

Пр-к ініціюючого кредитора – Горбенко С.А., дов. від 30.01.2007 р., головний державний податковий інспектор;

По справі за заявою Лозівська ОДПІ, м. Лозова

до ПП "Віраж", м. Лозова

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Постановою господарського суду Харківської області від 24 січня 2007 року боржника – ПП „Віраж” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено ініціюючого кредитора – Лозівську ОДПІ Харківської області, поклавши на нього обов’язки щодо виконання ліквідаційної процедури.

До суду надійшов звіт з додатковими документами, в якому ліквідатор посилається на завершення ліквідаційної процедури.

У судовому засіданні представник ліквідатора звітував про проведені ліквідаційні заходи, надав додаткові докази та заявив клопотання про затвердження ліквідаційного звіту, ліквідаційного балансу підприємства - банкрута та припинення провадження по справі.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши звіт ліквідатора, судом встановлено наступне: під час здійснення ліквідаційної процедури виконано наступні заходи: подано до друкованого органу оголошення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури; надіслані повідомлення згідно п. 5 ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом”. До ліквідатора надійшли заяви з грошовими вимогами від: Виконавчої дирекції Харківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в сумі 32 грн. 43 коп.; УПФУ в Лозівському районі Харківської області в сумі 1000,30 грн.; Фонду загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття в особі Лозівського міського центру зайнятості в сумі 23,71 грн.; Відділення Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків виробництві та професійних захворювань України у Лозівському районі Харківської області в сумі 12 грн. 04 коп.

Для виявлення майнових активів ліквідатором були зроблені запити до Лозівського БТІ, Інспекції технічного нагляду, управління ДАІ, Лозівського міського відділу земельних ресурсів. В довідках зазначено, що об’єктів власності в вищезгаданих управліннях не зареєстровано.

Органи ДПІ, ПФУ, та Центру зайнятості повідомлені про завершення ліквідаційної процедури.

Ліквідатором складено ліквідаційний баланс з даними, що свідчать про відсутність майна та з даними непогашеної кредиторської заборгованості в сумі 4,0 тис. грн., зважаючи на ці обставини та керуючись п. 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс і враховуючи, що ліквідатором виконані всі необхідні роботи по ліквідації підприємства-банкрута, майна у банкрута не виявлено, суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, провадження по справі припинити.

Керуючись ст.ст. 32, 40, 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ч. 6 ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців ”, суд –


УХВАЛИВ:


Затвердити наданий суду ліквідаційний звіт, ліквідаційний баланс.2. Ліквідувати юридичну особу – Приватне підприємство „Віраж”, код 30461269 зареєстровану 23.06.1999 р. Виконкомом Лозіської міської ради, про що зроблено запис у журналі обліку реєстрації за № 0059 місцезнаходження: Харківська обл.., м. Лозова, пров. Український, 3, кв. 2 .

3. Провадження у справі припинити.

4. Зобов’язати Головне управління статистики по Харківській області виключити з Єдиного Державного реєстру підприємства та організацій України Приватне підприємство „Віраж”, код 30461269.

5. Зобов’язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Приватне підприємство „Віраж”, код 30461269 та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення для зняття юридичної особи – ПП „Віраж” з обліку.

6. Ухвалу направити ліквідатору, кредиторам, власнику майна банкрута, Головному управлінню статистики по Харківській області, ДВС Лозівського району Харківської області, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору (Лозівська РДА).Суддя Пуль О.А.