Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-19/139-06

Дата ухвалення рішення:
12.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Міньковський С.В.
Оприлюднено:
27.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"12" листопада 2007 р. Справа № Б-19/139-06

вх. № 12635/2-19


Суддя господарського суду Міньковський С.В.

при секретарі судового засідання Вострікова О.О.

за участю:

представника ДПІ у Ленінському районі - Криженко О.М. дор. №6672/10/10-025 від 30.05.2007 року

По справі за заявою ДПІ у Ленінському районі м. Харкова

до Товариства з обмеженою відповідальністю фірми "Омега", м. Харків

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою господарського суду від 23.10.2007р. суд призначив до розгляду звіт ліквідатора.

В судовому засіданні ліквідатор банкрута в особі ДПІ у Ленінському районі, м. Харкова надав повний звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс і документи Товариства з обмеженою відповідальністю фірми "Омега" м. Харків.

Розглянувши наданий суду повний звіт про роботу ліквідатора і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання Товариства з обмеженою відповідальністю фірми "Омега" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (Постанова господарського суду від 23.10.2006р.) і призначення ліквідатора була проведена наступна робота по ліквідації відсутнього боржника у відповідності до положень ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

В звіті ліквідатора та документах, доданих ліквідатором, виконані всі належні дії щодо банкрута, а саме: направлені відповідні запити до БТІ, ДАІ, Харківського регіональної філії ДП „Центр державного земельного кадастру при державному комітеті України по земельних ресурсах”, на які отримані відповідні листи про відсутність будь-яких майнових активів у банкрута ( документи в матеріалах справи), повідомлено про визнання боржника банкрутом –Харківський обласний центр зайнятості, УПФУ, фонди соціального страхування, ДВС у Ленінському районі, м. Харкова (документи у матеріалах справи). В ході проведення ліквідаційної процедури вимоги ініціюючого кредитора до банкрута на загальну суму 1360,00грн. були визнані та включені ліквідатором до реєстру вимог кредиторів. Ліквідатором надано суду квитанцію Управління адміністративної служби міліції Харківського міського Управління МВС України в Харківській області №000350 від 05.03.2005 року про знешкодження печаток, штампів банкрута.

Ліквідатор виконав інші заходи по ліквідації банкрута, а саме: закрив поточні рахунки банкрута в установі банку (повідомлення про закриття розрахункових рахунків знаходиться в матеріалах справи), сповіщено відповідні державні органи про закінчення ліквідаційної процедури по банкруту, а саме: Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Ленінському районі, Харківське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Управління Пенсійного Фонду України у Ленінському районі, Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття в особі Ленінського районного центру зайнятості (листи - відповіді у матеріалах справи).

В судовому засіданні пояснив суду, що по банкруту не проведена інвентаризація майна в зв’язку з тим, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь-яких активів, розрахунки з працівниками підприємства також не зроблені, в зв’язку з відсутністю у банкрута фінансово-господарської документації та активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів, у тому числі по заробітній платі.

Враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, які свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю на загальну суму 1360,00грн. в зв’язку з відсутністю у банкрута будь-яких активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 32,п.6.ст.40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України,


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу – Товариство з обмеженою відповідальністю фірму „ОМЕГА”, м. Харків, зареєстроване Виконавчим комітетом Харківської міської ради номер запису про реєстрацію №14801200000024230 від 03.09.1997року, за адресою: вул. Полтавський шлях, буд. 152, кв.61, м. Харків, код 24284479.

3. Провадження по справі припинити.

4. Зобов`язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Товариство з обмеженою відповідальністю фірму „ОМЕГА” та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про знаття юридичної особи з обліку.

5. Ухвалу направити ліквідатору, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС у Ленінському районі м. Харкова.Суддя Міньковський С.В.