Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 10/Б-135

Дата ухвалення рішення:
09.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Півторак М.Є.
Оприлюднено:
27.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Тернопільської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"09" листопада 2007 р.

Справа № 10/Б-135

УХВАЛА


Господарський суд Тернопільської області у складі

судді Півторака М.Є.

Розглянув справу

За заявою кредитора: Державної податкової інспекції у Чортківському районі, м. Чортків, вул. Шевченка, 23 Тернопільської області

до боржника: Аграрно-акціонерного господарства “Ромашівське”, с. Ромашівка Чортківського Тернопільської області

За участю представників:

Кредитора: Фесюк Л.І. –завідувача юридичним сектором ДПІ у Чортківському районі, довіреність № 4467 від 27.06.2007 року;

Боржника: Кузика Є.І. –ліквідатора банкрута, постанова господарського суду від 20 вересня 2002 року.

В судовому засіданні представникам кредиторів та боржника роз’яснено їх процесуальні права та обов’язки, встановлені статтями 22,81-1 Господарського процесуального кодексу України.

За відсутності відповідного клопотання сторін технічна фіксація судового процесу не здійснюється.


Суть справи:

Ухвалою господарського суду Тернопільської області від 19 серпня 2002 року за заявою Державної податкової інспекції у Чортківському районі, м. Чортків, вул. Шевченка, 23Тернопільської області порушено провадження у справі № 10/Б-135 про визнання банкрутом Аграрно-акціонерного господарства «Ромашівське», с. Ромашівка Чортківського району Тернопільської області і постановою господарського суду від 03 вересня 2002 року боржника визнано банкрутом призначено його ліквідатором Кузика Євгена Івановича, жителя м. Бережани, вул. Крушельницької, 54 та відкрито ліквідаційну процедуру у відповідності до вимог Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом“.

На виконання вимог п. 5 постанови ліквідатор банкрута Кузик Є.І. представив суду на затвердження звіт ліквідатора про проведення ліквідаційної процедури Аграрно-акціонерного господарства «Ромашівське»станом на 15 жовтня 2007 року, просить його затвердити, Аграрне-акціонерне господарство «Ромашівське», с. Ромашівка Чортківського району Тернопільської області ліквідувати як юридичну особу, провадження у справі –припинити.

Представник ДПІ у Чортківському районі підтримав клопотання ліквідатора Кузика Є.І. про затвердження його звіту та ліквідаційного балансу у справі № 10/Б-135.


Розглянувши матеріали справи, заслухавши звіт ліквідатора банкрута та представників кредиторів, суд встановив наступне:


Статтею 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом“ встановлено, що за результатами роботи ліквідатора, останній подає господарському суду звіт та ліквідаційний баланс.

Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу, а у разі встановлення, що ліквідатор банкрута не належним чином виконував повноваження надані йому Законом - призначає нового ліквідатора.

Якщо за результатами ліквідаційного балансу не залишилося майна після задоволення вимог кредиторів, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута.


Постановою господарського суду Тернопільської області від 03 вересня 2002 року по справі № 10/Б-135 визнано грошові вимоги ДПІ у Чортківському районі м. Чортків в сумі 7 697 грн. 81 коп.

В порядку п. 5 статті 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до ліквідатора банкрута Кузика Є.І. не поступило жодної заяви конкурсних кредиторів про визнання грошових вимог відносно боржника.

На виконання вимог статті 26 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом“ ліквідатором Кузиком Є.І. кошти від реалізації майна боржника направлені на здійснення ліквідаційної процедури.

По результатах своєї роботи ліквідатор банкрута Кузик Є.І. встановив, що у банкрута: Аграрно-акціонерного господарства “ Ромашівське “ с. Ромашівка Чортківського району Тернопільської області відсутні грошові кошти та будь-яке майно для погашення заборгованості перед кредиторами, що підтверджується Звітом ліквідатора № від 15.10.2007 року; довідкою Чортківського міжрайонного бюро технічної інвентаризації № 441 від 11.10.2004 року, яка свідчить, що боржник немає зареєстрованого права власності на нерухоме майно; Довідкою Чортківського МРЕВ ДАІ УМВСУ в Тернопільській області № 305 від 11.08.2007 року, згідно якої за ВАТ зареєстрованих транспортних засобів не має; Довідкою Чортківського районного відділу земельних ресурсів № 852 від 08.10.2004 року, згідно якої земельна ділянка за боржником не рахується; за боржником трактори та самохідні машини не зареєстровані, що підтверджується Довідкою Інспекції державного технічного нагляду Тернопільської ОДА по Чортківському району № 43 від 15.10.2007 року; Згідно довідки № 2866/28-217 ДПІ в Чортківському районі банкрут мав відкриті прахунки в АК АПБ “Україна“, кошти на яких відсутні, а тому грошові вимоги визнаних кредиторів - неоплачені і у відповідності до статті до п. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом“ - зазначені вимоги вважаються погашеними.


Печатка та штамп Аграрно-акціонерного господарства “Ромашівське“, с. Ромашівка Чортківського району ліквідатору банкрута не передавались, а тому в газеті “Голос народу”, м. Чортків від 17 жовтня 2003 року було опубліковано оголошення про визнання їх недійсними.


Пунктом 6 частини першої статті 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом“ встановлено, що господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджено звіт ліквідатора в порядку, передбаченого статтею 32 Закону.

Враховуючи, що по результатах розгляду ліквідаційного балансу у банкрута немає ні майна, ні коштів для погашення заборгованості перед кредиторами, ліквідатор виконав свої повноваження у відповідності з вимогами Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом“ по виявленню майнових активів банкрута, а тому звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підлягає затвердженню, Аграрно-акціонерне господарство “Ромашівське“, с. Ромашівка Чортківського району Тернопільської області суд ліквідовує як юридичну особу, провадження по справі № 10/Б- 135 - припиняє в порядку статті 40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.


Пунктом 5 статті 39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців“ встановлено, якщо після завершення ліквідаційної процедури в процесі банкрутства, яка встановлена законом, судом постановляється рішення про ліквідацію юридичної особи - банкрута, суд, що виніс відповідне рішення, в день набрання ним законної сили направляє його державному реєстратору за місцезнаходженням юридичної особи –банкрута для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи.

На виконання зазначеного припису суд направляє ухвалу державному реєстратору Чортківської районної державної адміністрації, м. Чортків для проведення державної реєстрації припинення Аграрно-акціонерного господарства “Ромашівське“, с. Ромашівка Чортківського району Тернопільської області.


На підставі наведеного, керуючись статтями 31, 32 , 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом“, статтею 39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців“, статтями 22,25,43, 81-1, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд ,-

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута Кузика Євгена Івановича, жителя м. Бережани, вул. Крушельницької, 54 у справі №10/Б-135 по Аграрно-акціонерного господарства “Ромашівське”, с. Ромашівка Чортківського Тернопільської області, ідентифікаційний код від 24.08.2007 року.

2.Затвердити ліквідаційний баланс у справі №10/Б-135 по Аграрно-акціонерному господарству “Ромашівське”, с. Ромашівка Чортківського Тернопільської області, ідентифікаційний код 02773189, станом на 01.09.2007 року.

3.Вважати погашеними вимоги:

· Державної податкової інспекції у Чортківському районі, м. Чортків, вул. Шевченка, 23 Тернопільської області в сумі 7 697 грн. 81 коп.


4.Ліквідувати Аграрно-акціонерне господарство “Ромашівське”, с. Ромашівка Чортківського Тернопільської області як юридичну особу з 09 листопада 2007 року.

5.Провадження у справі № 10/Б- 135 - припинити.

6.Дану хвалу направити кредиторам; банкруту; ліквідатору банкрута –Кузику Євгену Івановичу, жителю м. Бережани, Крушельницької, 54; Державному Реєстратору Чортківської районної державної адміністрації, м. Чортків для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи; Тернопільському обласному сектору з питань банкрутства, м. Тернопіль, вул. Київська 3а.
Суддя М.Є. Півторак