Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2/15-10-566

Дата ухвалення рішення:
27.04.2010
Зареєстровано:
29.09.2010
Cуддя:
Бахарєв Б.О.
Оприлюднено:
30.09.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

про відкладення розгляду справи"27" квітня 2010 р.Справа № 2/15-10-566


За заявою Державної податкової інспекції у Приморському м. Одеси

про банкрутство фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (інд. номер НОМЕР_1).

Суддя Бахарєв Б.О.

ПРЕДСТАВНИКИ СТОРІН:

Від заявника: Дворянченко І.В. (довіреність);

Від боржника: не з’явився;

СУТЬ СПОРУ: про визнання банкрутом.

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 04.02.2010 р. порушено провадження у справі за заявою Державної податкової інспекції у Приморському м. Одесипро визнання банкрутом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 за ознаками ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

За вимогами ст. 5 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців" державна реєстрація фізичних осіб - підприємців проводиться державним реєстратором за місцем проживання фізичної особи - підприємця.

У розумінні статті 1 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців” місцем проживання фізичної особи є житловий будинок, квартира, інше приміщення, придатне для проживання в ньому (гуртожиток, готель тощо) у відповідному населеному пункті, в якому фізична особа проживає постійно, переважно або тимчасово, що знаходиться за певною адресою, за якою здійснюється зв'язок з фізичною особою –підприємцем.

Також, згідно із частиною 1 статті 29 ЦК України місцем проживання фізичної особи визнається житловий будинок, квартира, інше приміщення, придатне для проживання в ньому (гуртожиток, готель тощо), у відповідному населеному пункті, в якому фізична особа проживає постійно, переважно або тимчасово.

Відповідно до ч. 4 зазначеної статті ЦК України фізична особа може мати кілька місць проживання.

Водночас, Закон України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" передбачає обов'язок фізичної особи, які перебуває в Україні на законних підставах, зареєструвати своє місце проживання.

За змістом ст. 3 цього Закону реєстрацією місця проживання вважається внесення відомостей до паспортного документа про місце проживання із зазначенням адреси житла особи та внесення цих даних до реєстраційного обліку відповідного органу спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань реєстрації.

Органом реєстрації видається довідка про реєстрацію місця проживання, яка підтверджує реєстрацію місця проживання особи.

Зняття з реєстрації місця проживання здійснюється протягом семи днів на підставі заяви особи, запиту органу реєстрації за новим місцем проживання особи, остаточного рішення суду (про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, визнання особи безвісно відсутньою або померлою), свідоцтва про смерть (ч. 1 ст. 7 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні").

Відповідно до ч. 3 ст. 4 Закону про державну реєстрацію зміна місця проживання фізичної особи - підприємця підлягає обов'язковій державній реєстрації шляхом внесення відповідних змін до записів Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців (далі –Єдиний державний реєстр) в порядку, встановленому цим Законом.

Виходячи з викладеного, у разі, якщо фізична особа зареєстрована за місцем проживання, що є її місцем державної реєстрації як фізичної особи –підприємця, вона не є відсутньою у розумінні Закону про банкрутство.

Приймаючи до уваги, що не було надано витребуваних документів, розгляд справи в засіданні суду підлягає відкладенню.

Керуючись, п. 2 ст. 77, ст. 86 ГПК України суд, -

У Х В А Л И В:

1. Відкласти розгляд справи в засіданні суду до 20.05.2010 р. о 10:35.

Засідання суду відбудеться у приміщенні господарського суду у каб.546 тел: 307-980.

2. Зобов’язати надати:

заявника: - докази ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності;

–відомості щодо відсутності реєстрації фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 за місцем проживання.

боржника: баланс станом на останню звітну дату; відзив на заяву, відомості про наявне майно, у тому числі кошти, які знаходяться на рахунках у банках чи інших фінансово-кредитних установах, поштові адреси банків чи інших фінансово-кредитних установ.

3. Копію ухвали надіслати сторонам.

Явку представників сторін визнати обов’язковою.

Суддя


Судовий реєстр по справі 2/15-10-566

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
10042567 Ухвала 20.05.2010 Бахарєв Б.О. Господарський суд Одеської області Господарське
11371821 Ухвала 27.04.2010 Бахарєв Б.О. Господарський суд Одеської області Господарське
11367395 Ухвала 18.03.2010 Бахарєв Б.О. Господарський суд Одеської області Господарське
11361997 Ухвала 18.02.2010 Бахарєв Б.О. Господарський суд Одеської області Господарське
9034880 Ухвала 04.02.2010 Бахарєв Б.О. Господарський суд Одеської області Господарське