Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 1/39-10-738

Дата ухвалення рішення:
07.04.2010
Зареєстровано:
29.09.2010
Cуддя:
Найфлейш В.Д.
Оприлюднено:
30.09.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗВІТУ ЛІКВІДАТОРА

ТА ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"07" квітня 2010 р. Справа № 1/39-10-738

За заявою: Котовської ОДПІ в Одеській області

до боржника: фізичної особи-підприємця ОСОБА_2, м. Одеса (код НОМЕР_1)

про визнання банкрутом

Суддя Найфлейш В.Д.

Представники сторін:

Ліквідатор: Осадчий М. І. (довіреність, постанова).

СУТЬ СПОРУ: про визнання банкрутом.

Котовська ОДПІ в Одеській області звернулась до господарського суду Одеської області із заявою про порушення провадження у справі про визнання банкрутом фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 в порядку ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останній неспроможній погасити заборгованість у розмірі 1530,00 грн., відсутній за юридичною адресою та не звітує перед ДПІ більше року.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 16.02.2010р. порушено провадження у справі №1/39-10-738 за заявою Котовської ОДПІ в Одеській області про порушення провадження у справі про визнання банкрутом фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 в порядку ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Постановою господарського суду Одеської області від 10.03.2010р. фізичну особу-підприємця ОСОБА_2 визнано банкрутом, відносно нього відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено ініціюючого кредитора в особі представника Осадчого М. І., зобов`язано ліквідатора провести ліквідаційні заходи та надати суду звіт.

На виконання постанови суду, за результатами роботи ліквідатором надано суду ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора з підтверджуючими документами, які свідчать про відсутність у банкрута майна, транспортних засобів та інших активів.

З метою виявлення наявності будь-яких активів (нерухомого майна, транспортних засобів тощо) були направлені запити до КП “Котовське МБТІ та РОН”, РЕВ-11 УДАІ УМВСУ Одеської області.

Згідно довідки КП “Котовське МБТІ та РОН” № 724, від 03.12.2009 р. нерухомого майна за боржником не зареєстровано.

Згідно довідки РЕВ-11 УДАІ УМВСУ Одеської області № 1897 від 28.11.2009р. у боржника відсутні зареєстровані транспортні засоби.

Ліквідатором повідомлено, що у зв’язку з відсутністю ліквідаційної маси та грошових коштів розрахунки з кредитором не проводились.

Зі звіту ліквідатора вбачається, що в ході ліквідаційної процедури підприємства працівники не звільнялись, оскільки осіб, які б знаходились у трудових відносинах з банкрутом, виявлено не було.

Скарг на дії ліквідатора за час його роботи до господарського суду не надійшло.

За положеннями п.2 ст.32 вказаного Закону, якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилось майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи –банкрута.

Вимоги, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, не розглядаються і вважаються погашеними.

Вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

За таких обставин, суд затверджує звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, ліквідує фізичну особу-підприємця ОСОБА_2 з виключенням його з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб відповідно до ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”, припиняє повноваження ліквідатора банкрута та припиняє провадження у справі на підставі п. 6 ст. 40 „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.86 ГПК України, суд, -

У Х В А Л И В:

1.Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс фізичної особи –підприємця ОСОБА_2 (АДРЕСА_1 код НОМЕР_1)

2.Ліквідувати фізичну особу –підприємця ОСОБА_2 з виключенням його з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3.Вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

4.Зобов’язати ліквідатора передати фінансово-господарські документи банкрута до архівних організацій для подальшого зберігання згідно законодавства.

5.Повноваження ліквідатора припинити.

6.Провадження у справі припинити.

Копію ухвали надіслати: ліквідатору, кредитору, державному реєстратору Виконавчого комітету Одеської міської ради, державному органу з питань банкрутства.Суддя


Судовий реєстр по справі 1/39-10-738

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
11370120 Ухвала 07.04.2010 Найфлейш В.Д. Господарський суд Одеської області Господарське
9037084 Постанова 10.03.2010 Найфлейш В.Д. Господарський суд Одеської області Господарське
11359997 Ухвала 16.02.2010 Найфлейш В.Д. Господарський суд Одеської області Господарське