Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2/143-09-6128

Дата ухвалення рішення:
18.02.2010
Зареєстровано:
29.09.2010
Cуддя:
Бахарєв Б.О.
Оприлюднено:
29.09.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗВІТУ ЛІКВІДАТОРА

ТА ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"18" лютого 2010 р. Справа № 2/143-09-6128

За заявою: Котовської об’єднаної державної податкової інспекції Одеської області

про визнання банкрутом Приватного підприємства „Гера –Ків” (код ЄДРПОУ 35259816)

Суддя Бахарєв Б.О.


Представники сторін:

Від кредиторів: не з’явились;

Ліквідатор: арбітражний керуючий Волоткович Н.Г. (ліцензія, постанова).

Суть спору: про визнання банкрутом

Котовська об’єднана державна податкова інспекція Одеської області звернулась в господарський суд Одеської області з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства „Гера –Ків” згідно ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останній неспроможний сплатити заборгованість у сумі 1698, 54 грн., а також присутні ознаки припинення боржником підприємницької діяльності.

Розглянув матеріали справи, суд встановив, що боржник неспроможний сплатити заборгованість в сумі 1698, 54 грн., що підтверджується матеріалами справи, а саме: корінцем першої податкової вимоги форми „Ю1” № 1/57 від 07.04.2009р., корінцем другої податкової вимоги форми „Ю2” № 2/76 від 26.05.2009р., довідкою КП «Котовське МБТІ та РОН»№ 15 від 13.01.2010р. про відсутність зареєстрованого нерухомого майна, довідкою РЕВ № 11 при ВДАІ ГУМВС України в Одеській області № 1012 від 30.06.2009 р. про відсутність зареєстрованих транспортних засобів.

Крім того боржник не подає звітності до Котовської ОДПІ Одеської області протягом року, а саме з 08.08.2008р. та не знаходиться за юридичною адресою, що підтверджується актами Котовської ОДПІ Одеської області про перевірку місцезнаходження.

Арбітражний керуючий Волоткович Н. Г. звернулась до суду з заявою в порядку п.3 ст. 3 –1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” про призначення ліквідатором Приватного підприємства „Гера –Ків”, згідно якої повідомила суд, що вона не є заінтересованою особою стосовно боржника та кредиторів відповідно до ст. 1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, не здійснювала раніше управління боржником, їй не заборонено здійснювати цей вид підприємницької діяльності або займати керівні посади, не має судимість за вчинення корисливих злочинів.

За положеннями ч.1 ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у разі якщо громадянин - підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

Постановою господарського суду Одеської області від 15.12.2009 року Приватне підприємство „Гера –Ків” визнано банкрутом, відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Волоткович Наталію Георгіївну (ліцензія серії НОМЕР_1 від 16.11.2009р.), зобов’язано ліквідатора провести заходи щодо ліквідації підприємства, передбачені Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та призначено розгляд справи в засіданні суду.

Заяв про визнання кредитором приватного підприємства „Гера–Ків” до господарського суду Одеської області не надходило.

На виконання постанови суду від 15.12.2009 р. за результатами роботи ліквідатором надано суду ліквідаційний баланс, в якому активи не відображені, та звіт ліквідатора з підтверджуючими документами, які свідчать про відсутність у банкрута майна, транспортних засобів, грошових коштів та інших активів, у зв’язку з чим неможливе погашення грошових вимог кредиторів в порядку ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. За довідкою ліквідатора банкрута ознак фіктивного банкрутства або доведення до банкрутства не виявлено.

Скарг на дії ліквідатора за час його роботи до господарського суду не надійшло.

Керуючись п. п. 5, 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вимоги, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, не розглядаються і вважаються погашеними та вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Приймаючи до уваги ознаки, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, а також враховуючи, відсутність у банкрута майна та грошових коштів для погашення кредиторської заборгованості і платоспроможність відновити неможливо, суд керуючись п. 6 ст. 40, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” затверджує звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута і ліквідує Приватне підприємство „Гера–Ків”, припиняє юридичну особу та виключає з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб відповідно до ст. 39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.

Керуючись п. 6 ст. 40, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд, -

У Х В А Л И В:

1.Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Приватного підприємства „Гера–Ків” (66300, Одеська обл., м. Котовськ, вул. Гагаріна, буд. 112, кв. 14, ЄДРПОУ 35259816).

2.Ліквідувати та припинити юридичну особу Приватне підприємство „Гера–Ків”, виключити його з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3.Вимоги, які не задоволені за недостатністю майна вважати погашеними.

4.Зобов’язати ліквідатора провести заходи щодо ліквідації підприємства, забезпечити збереженість архівних документів банкрута і за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства або уповноваженою ним архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання у відповідності з ч.2 ст.34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, про що повідомити суд.

5.Повноваження ліквідатора припинити.

6.Провадження у справі припинити.

Копію ухвали надіслати: сторонам, ліквідатору, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.


Суддя Бахарєв Б.О.


Судовий реєстр по справі 2/143-09-6128

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
11362017 Ухвала 18.02.2010 Бахарєв Б.О. Господарський суд Одеської області Господарське
9034510 Ухвала 28.01.2010 Бахарєв Б.О. Господарський суд Одеської області Господарське
8082506 Постанова 15.12.2009 Бахарєв Б.О. Господарський суд Одеської області Господарське
8080938 Ухвала 08.12.2009 Бахарєв Б.О. Господарський суд Одеської області Господарське