Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 23/199-б

Дата ухвалення рішення:
30.05.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Демидова А.М.
Оприлюднено:
26.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд м. Києва
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
ГосподарськеГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел.230-31-34


П О С Т А Н О В А

іменем України

про визнання боржника банкрутом

30.05.2007р.


№ 23/199-б


За заявою (боржник ст.51)

Товариства з обмеженою відповідальністю "Спорудбуд"

про

визнання банкрутом


Суддя Демидова А.М.

Представники:


від заявника (боржника)

Черненко О.В.- представник


ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Заявник (боржник) звернувся до суду з заявою про порушення справи про банкрутство.

Ухвалою Господарського суду м. Києва від 17.05.2007 р. порушено провадження у справі за № 23/199-б з урахуванням особливостей застосування процедури банкрутства до боржника, що ліквідується власником, передбачених ст.51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

З матеріалів справи вбачається, що боржник припинив свою діяльність та його майна недостатньо для задоволення вимог кредиторів.

У заяві про порушення справи про банкрутство заявник (боржник) просить суд призначити ліквідатором боржника арбітражного керуючого Коваленка Віталія Вікторовича, ліцензія Державного департаменту з питань банкрутства серії АВ № 158382 від 09.11.2006 р. Крім того, у судовому засіданні представник заявника (боржника) додатково заявив суду письмове клопотання про призначення ліквідатором у справі арбітражного керуючого Коваленка В.В.

Згідно з ч. 2 ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, за результатами розгляду заяви про порушення справи про банкрутство юридичної особи, майна якої недостатньо для задоволення вимог кредиторів, господарський суд визнає боржника, який ліквідується, банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора.

За таких обставин, суд вважає за доцільне клопотання заявника (боржника) задовольнити та призначити ліквідатором боржника арбітражного керуючого Коваленка В.В.

Оскільки ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов’язані звернутися в господарський суд із заявою про порушення справи про банкрутство юридичної особи у разі, якщо вартості майна боржника –юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, а також за наявності інших ознак, що свідчать про неспроможність суб’єкта підприємницької діяльності виконати грошові зобов’язання після настання встановленого строку їх сплати, у суду є всі підстави для визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Крім того, нормами ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” не визначений порядок або особливості здійснення ліквідаційної процедури у справі про банкрутство, то ліквідаційна процедура щодо боржника, що ліквідується власником, здійснюється також відповідно до вимог, що передбачені розділом ІІІ Закону - “Ліквідаційна процедура”. Отже, на ліквідатора покладаються, зокрема, обов’язки ліквідатора у справі про банкрутство, що передбачені ст.ст.23, 25, 51 Закону. Відповідно до ч.3 ст.23 Закону, ліквідатор зобов’язаний опублікувати в офіційних друкованих органах відомості про визнання боржника банкрутом та відкриття відносно останнього ліквідаційної процедури.

Також, з положень ч.3 ст. 51 Закону вбачається, що кредитори мають право заявити свої претензії до боржника, який ліквідується, в місячний строк з дня публікації оголошення про визнання боржника. який ліквідується, банкрутом.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 22, 23, 24, 25, 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд -


П О С Т А Н О В И В:

1. Визнати банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю „Спорудбуд” (02096, м. Київ, вул. Сімферопольська, 13-А, код ЄДРПОУ 33542146).

2. Припинити процедуру розпорядження майном.

3. Відкрити ліквідаційну процедуру.

4. Задовольнити клопотання заявника (боржника) про призначення ліквідатором боржника арбітражного керуючого Коваленка В.В.

5. Призначити ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Коваленка Віталія Вікторовича, ліцензія Державного департаменту з питань банкрутства серії АВ № 158382 від 09.11.2006 р.

6. Зобов’язати ліквідатора у п’ятиденний строк з дня прийняття постанови про визнання боржника банкрутом подати до офіційного друкованого органу Верховної Ради України чи Кабінету Міністрів України оголошення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури з метою виявлення, встановлення кредиторів боржника, що ліквідується власником та повідомлення їх (кредиторів) про визнання зазначеного боржника банкрутом. Відомості про визнання боржника банкрутом і про відкриття ліквідаційної процедури повинні містити: найменування та інші реквізити боржника, визнаного банкрутом, найменування господарського суду, в провадженні якого знаходиться справа про банкрутство, дату прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, відомості про ліквідатора (ліквідаційну комісію).

7. Зобов’язати ліквідатора надати суду докази публікації оголошення в офіційному друкованому органі про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури протягом двох тижнів з моменту опублікування (оригінал примірника газети).

8. Підприємницьку діяльність банкрута завершити.

9. Строк виконання всіх грошових зобов’язань вважати таким, що настав з 30.05.2007р.

10. Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій по всіх видах заборгованості банкрута з 30.05.2007 р.

11. Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном з 30.05.2007 р.

12. Зобов’язати ліквідатора надати суду ліквідаційний баланс банкрута та звіт ліквідатора до 30.05.2008 р.

13. Копію постанови направити заявнику (боржнику) та ліквідатору.

14. Копію постанови для відома направити в Прокуратуру м. Києва та ДПА у м. Києві, м. Київ. вул. Шолуденка, 33/19 (Управління по забезпеченню оперативно-правового супроводження матеріалів ДПС в судових установах УПМ ДПА у м. Києві).Суддя А.М. Демидова


Судовий реєстр по справі 23/199-б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1135638 Ухвала 15.08.2007 Демидова А.М. Господарський суд м. Києва Господарське
1135639 Постанова 30.05.2007 Демидова А.М. Господарський суд м. Києва Господарське