Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 4042-2007

Дата ухвалення рішення:
30.10.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Соколова І.А.
Оприлюднено:
26.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 105УХВАЛА


30.10.2007

Справа №2-3/4042-2007


За заявою кредитора ДПІ м. Сімферополя

До боржника ТОВ «Цивільна безпека», м. Сімферополь

Про визнання боржником

Суддя І.О.Соколова

Представники:

Від кредитора – представник Підронова Є.В за дор. від 23.10.07р

Від боржника – не з’явився

Від ліквідатора – арбітражній керуючий Янушкевич Н.М.


Обставини справи: Кредитор – ДПІ м. Сімферополя звернувся до Господарського суду АР Крим з заявою, у порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, про порушення справи про банкрутство та визнання банкрутом боржника – ТОВ «Цивільна безпека», м. Сімферополь, у зв’язку з заборгованістю 715,85 грн.

Згідно резолюції в.о. голови ГС АРК Ковтун Л.О. від 14.05.07 р., у зв’язку з відпусткою судді Привалової А.В. справа № 2-31/4042-07 була передана на розгляд судді Соколовой І.О., справа була прийнята суддею Соколовою І.О. до свого провадження, присвоївши номер справі 2-3/4042-07.

Постановою Господарського суду АР Крим від 03.04.2007 року, боржника визнано банкрутом, у відношенні нього було відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором боржника призначено представника ініціюючого кредитора - Мокрухову С.А.

Ухвалою ГС АРК від 17.09.07р повноваження ліквідатора Мокрухової С.А. були припинені та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Янушкевич Н.М.

08 жовтня 2007 року ліквідатором надано до Господарського суду АР Крим ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора у відповідності з вимогами ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, розгляд якого було призначено на 30.10.07р

Ліквідатор, кредитор у судове засідання з’явилися, просять суд затвердіти звід та ліквідаційний баланс ТОВ «Цивільна безпека», м. Сімферополь , припинити провадження по справи.

Представники боржника, не забезпечив явку свого представника у судове засідання, незважаючи на те що, про день и місто слухання справи був повідомлені належним чином – рекомендованою поштою.

Із представленого ліквідатором звіту вбачається, що з ціллю виявлення майна боржника були спрямовані запити:

- до ПФУ у Київському району м. Сімферополя, про визнання боржника банкрутом згідно відповіді боржник має заборгованість у сумі 148,40 грн..

- до Сімферопольського міського центру зайнятості, про визнання боржника банкрутом, відповідь не отримана.

- до Фонду соціального страхування по тимчасової втраті працездатності відділення в АРК про визнання підприємства банкрутом, отримана відповідь, що боржник має заборгованість у сумі 11,29 грн.

- до КРД ВАТ «Райффайзен банк Аваль про визнання боржника банкрутом , отримана відповідь, що банк відмовляється від участі у ліквідаційної процедури боржника.

- до ДВС Київського РУЮ про визнання боржника банкрутом та надання інформації про наявність ( відсутність) виконавчого провадження у відношенні ТОВ «Цивільна безпека», м. Сімферополь. Отримана відповідь про відсутність виконавчого провадження у відношенні ТОВ «Цивільна безпека», м. Сімферополь.

- до Сімферопольського міського управління земельних ресурсів, про наявність (відсутність) у користування або власності земельні ділянки, на який отримана відповідь, про відсутність таких.

- до КРД ВАТ «Райффайзен банк Аваль» про наявність або відсутність грошових коштів на розрахунковому рахунку боржника, отримана відповідь що на розрахунковому рахунку був є залишок грошових коштів у сумі 57,10 грн.

У зв’язку з виявленням активів боржника – грошових коштів на поточному рахунку у сумі 57,10 грн. , ліквідатор прийняв рішення від 01.10.07р. про списання активів з балансу ТОВ «Цивільна безпека», м. Сімферополь , а саме залишок грошових коштів у банку на рахунку підприємства у розміри 57,10 грн. та закриття поточного розрахункового рахунку у банку який обслуговує боржника.

Ліквідатором був спрямований лист засновнику підприємства для надання статутних документів печаті та штампу, відповідь не отримана.

Майно у ТОВ «Цивільна безпека», м. Сімферополь у процесі ліквідаційної процедури виявлено не було, про що свідчать відповіді із МРЕО, ДАІ, БРТІ.

Також, ліквідатором був зроблений запит до ДПІ про наявність або відсутність торгівельних об’єктів у ТОВ «Цивільна безпека», м. Сімферополь, отримана відповідь про відсутність таких.

Було проведено засідання ліквідаційної комісії, про що складений протокол.

Ліквідатором також був складений ліквідаційний баланс підприємства.

До реєстру вимог кредиторів ТОВ «Цивільна безпека», м. Сімферополь з майновими вимогами включені :

- ДПІ у м. Сімферополі 622,31 грн. – третя черга, 93,54 грн. – шоста черга

- Управління ПФУ у Київському районі, м. Сімферополь у сумі 148,50 грн. – друга черга.

- Фонду соціального страхування по тимчасової втраті працездатності відділення в АРК у сумі 11,29 грн. – друга черга.

Всього реєстр на загальну суму складає 875,64 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом” (далі – Закон) вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст.32 Закону.

Господарський суд, розглянувши звіт ліквідатора, з урахуванням думки кредитора, вважає за можливе затвердити звіт і ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру ТОВ «Цивільна безпека», м. Сімферополь

З урахуванням викладеного і керуючись ст. 32, п. 6 ст.40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом», суд -

УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора арбітражного керуючого Янушкевич Н.М і ліквідаційний баланс ТОВ «Цивільна безпека», м. Сімферополь

2. Банкрута – ТОВ «Цивільна безпека», м. Сімферополь (адреса: 95000, м. Сімферополь, вул.. Київська,73 к.206, ЗКПО 31095532) ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру юридичний осіб і фізичних осіб-підприємців та Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Вимоги кредиторів, не задоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження у справі №2-3/4042-2007 про визнання ТОВ «Цивільна безпека», м. Сімферополь припинити.

Копії даної ухвали направити на адресу:

- Кредитору (м. Сімферополь, вул. М. Залки,1/9);

- Управління ПФУ у Київському районі, м. Сімферополь ( м. Сімферополь, вул. Дм.Ульянова,6)

- Фонду соціального страхування по тимчасової втраті працездатності відділення в АРК ( м. Сімферополь, вул.. Р.Люксембург,17 А)

- Боржнику ( м. Сімферополь, вул.Київська,73 к.206)

- Ліквідатору ( м. Сімферополь, вул.. Г. Сталінграда,11 кв.83)

- Кримського управління з питань банкрутства Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України – 95000, м. Сімферополь, вул.Київська,81, оф.401;

- державного реєстратору (м. Сімферополь, вул. Толстого,15) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців запису про припинення юридичної особи ТОВ «Цивільна безпека», (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 31095532);

- ДВС у Київському районі м. Сімферополя – м. Сімферополь, бульвар Франко, 25;

- Київському міськрайонному суду – м. Сімферополь, вул. Воровського,16;

- Головному управлінню Держкомітету статистики в АР Крим для виключення ТОВ «Цивільна безпека», (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 31095532) з Єдиного Державного реєстру підприємств і організацій України, рекомендованою кореспонденцією.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Соколова І.А.