Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 4056-2007

Дата ухвалення рішення:
29.10.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Білоглазова І.К.
Оприлюднено:
26.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 109УХВАЛА


29.10.2007

Справа №2-4/4056-2007


За заявою кредитора Державної податкової інспекції у м. Сімферополі (95053, АР Крим, м. Сімферополь, вул. М. Залки, 1\9)

до боржника Суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи Сейненського Алішера Вікторовича ( 95050, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Червона 30)

про визнання банкрутом.

Суддя ГС АР Крим І. К. Бєлоглазова

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від кредитора – Підронова Є.В., предст., дов. вих. від 23.10.2006 р.

Від боржника – не з’явився.

Ліквідатор – Радченко О. П.

Суть спору:

Державна податкова інспекція у м. Сімферополі, м. Сімферополь, звернулася до господарського суду АР Крим з заявою про визнання Суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи Сейненського Алішера Вікторовича, м. Сімферополь, банкрутом в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

26.04.2007 року господарським судом АР Крим було винесено постанову у даній справі про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури. Ліквідатором банкрута призначено старшого державного податкового інспектора відділу погашення прострочених податкових зобов’язань ДПІ у м. Сімферополі АР Крим Радченко Олександра Петровича.

До господарського суду надійшов звіт ліквідатора Суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи Сейненського Алішера Вікторовича, м. Сімферополь, та ліквідаційний баланс. Ліквідатор просить про затвердження звіту та ліквідаційного балансу.

З наданого звіту вбачається, що ліквідатором у порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» були направлені письмові повідомлення фінансовому управлінню у Київському районі м. Сімферополя АР Крим, Управлінню ПФУ в Київському районі м. Сімферополя АР Крим, Сімферопольському міському центру зайнятості, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в АР Крим, ДВС у Київському районі м. Сімферополя АР Крим про визнання господарським судом відсутнього боржника – суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи Сейненського Алішера Вікторовича, м. Сімферополь, банкрутом.

Від вказаних вище установ отримані відповіді, з яких вбачається, що суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа Сейненський А.В., м. Сімферополь, не має перед ними заборгованості.

Борг перед ініціюючим кредитором ДПІ у м. Сімферополі АР Крим складає 2323,54 грн.

Ліквідатором майно боржника, на яке може бути звернено стягнення, не виявлено.

Непогашеними залишилися кредиторські вимоги Державної податкової інспекції у м. Сімферополі АР Крим (95053, АР Крим, м. Сімферополь, вул. М. Залки, 1\9) у розмірі 2323,54 грн.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст. 32 Закону України «Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом».

Присутні у судовому засіданні ліквідатор, представник ініціюючого кредитора висловилася за затвердження звіту і ліквідаційного балансу СПД-ф\о Сейненського А. В., м. Сімферополь.

Розглянувши звіт ліквідатора, суд вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру СПД-ф\о Сейненського А. В., м. Сімферополь.

Згідно з ч. 2 ст. 49 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» № 2343 від 14.05.1992 року після завершення розрахунків з кредиторами громадянин-підприємець, визнаний банкрутом, звільняється від подальшого виконання вимог кредиторів, що були заявлені після визнання громадянина-підприємця банкрутом, за винятком вимог, передбачених абзацом другим цієї частини.

Вимоги кредиторів щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, вимоги щодо стягнення аліментів, а також інші вимоги особистого характеру, які не були задоволені в порядку виконання постанови господарського суду про визнання громадянина-підприємця банкрутом або які погашені частково чи не заявлені після визнання громадянина-підприємця банкрутом, можуть бути заявлені після закінчення провадження у справі про банкрутство громадянина-підприємця відповідно в повному обсязі або в незадоволеній їх частині в порядку, встановленому цивільним законодавством України.

Відповідно до ч. 2 ст. 46 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» підставою для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця є визнання фізичної особи – підприємця банкрутом.

Зважаючи на те, що постановою ГС АР Крим від 26.04.2007 року СПД-ф\о Сейненського А.В. визнано банкрутом та за результатами ліквідаційної процедури вимоги кредитора залишилися не задоволені, тобто банкрут не відновив свою платоспроможність, суд доходить висновку про наявність підстав для припинення його підприємницької діяльності.

На підставі викладено, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40, 47-49, 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ч. 2 ст. 46 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», ст. 86 ГПК України, суд –

УХВАЛИВ :

1. Затвердити звіт ліквідатора Радченко О. П. і ліквідаційний баланс суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи Сейненського Алішера Вікторовича ( 95050, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Червона 30, ідентифікаційний номер 2429418596).

2. Підприємницьку діяльність суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи Сейненського Алішера Вікторовича ( 95050, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Червона 30, ідентифікаційний номер 2429418596), зареєстрованого рішенням Виконавчого комітету Київської районної ради м. Сімферополя 2 квітня 2004 року, про що зроблено запис 25 березня 2004 року у журналі обліку реєстраційний справ за № 04055564ф0120290, припинити.

3. Вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважати погашеними, за винятком вимог, передбачених абз. 2 ч. 2 ст. 49 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

4. Протягом п'яти років після визнання громадянина-підприємця Сейненського Алішера Вікторовича (26.04.2007 р.) банкрутом не може бути порушено провадження у справі про банкрутство за його заявою.

5. Не задоволені вимоги кредиторів можуть бути заявлені в порядку, встановленому цивільним законодавством України.

6. Провадження у справі № 2-4\4056-2007 про визнання банкрутом суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи Сейненського Алішера Вікторовича ( 95050, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Червона 30, ідентифікаційний номер 2429418596) припинити.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Білоглазова І.К.