Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 3899-2007

Дата ухвалення рішення:
01.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Соколова І.А.
Оприлюднено:
26.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 105УХВАЛА


01.11.2007

Справа №2-3/3899-2007


За заявою кредитора Управління ПФУ у Київському районі у м. Сімферополі, м. Сімферополь

До боржника КП «Модерн-Експо-Крим», м. Сімферополь

Про порушення справи про банкрутство


Суддя І.О.Соколова

Представники:

Від кредитора – представник Ніколаєв В.В. за дор. № 12 від 05.10.07р

Від Сімферопольського міського центру зайнятості - представник Дзекунової М.М. за дор. від 17.09.07р

Від ВВД ФСС від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань – представник Фролов А.В. за дор. від 01.06.07р.

Від ФСС по ВУТ Київська РВД – представник не з’явився

Від боржника – не з’явився

Від ліквідатора – не з’явився


Обставини справи: Кредитор - Управління ПФУ у Київському районі м. Сімферополі, м. Сімферополь звернувся до Господарського суду АР Крим з заявою про порушення справи про банкрутство та визнання банкрутом боржника – КП «Модерн-Експо-Крим», м. Сімферополь у порядку ст.. 52 ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом» у зв’язку з заборгованістю у сумі 1939,37 грн.

Постановою Господарського суду АР Крим від 03 квітня 2007 року, боржника визнано банкрутом, у відношенні нього відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором боржника призначено представника ініціюючого кредитора першого заступника начальника Управління ПФУ у Київському районі м. Сімферополь - Медведсткую Л.В.

12 жовтня 2007 року ліквідатором для затвердження надано до Господарського суду АР Крим ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора у відповідності з вимогами ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, розгляд якого був призначений на 01.11.07р.

Кредитори у судове засідання з’явилися , просять суд затвердити звіт та ліквідаційний баланс боржника - КП «Модерн-Експо-Крим», м. Сімферополь

Ліквідатор та боржник не забезпечили явку своїх представників у судове засідання, про причини не явки суд не повідомили, незважаючи на те що, про день и місто слухання справи були повідомлений належним чином – рекомендованою поштою.

Із представленого ліквідатором звіту вбачається, що з ціллю виявлення майна боржника були спрямовані запити:

- до ДПІ у м. Сімферополі, про визнання боржника банкрутом, згідно відповіді боржник не має заборгованість перед державним бюджетом.

- до Фонду соціального страхування по тимчасової втраті працездатності відділення в АРК про визнання підприємства банкрутом, отримана відповідь, про наявність у боржника заборгованості у сумі 48,61 грн.

- до Сімферопольського міського центру зайнятості, про визнання боржника банкрутом, згідно відповіді боржник має заборгованість у сумі 32,71 грн.

- до Виділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Сімферополі, про визнання боржника банкрутом. Отримана відповідь про наявність заборгованості у сумі 18,90 грн.

- до ДВС Київського РУЮ про визнання боржника банкрутом та надання інформації про наявність (відсутність) виконавчого провадження у відношенні КП «Модерн-Експо-Крим», м. Сімферополь, отримана відповідь про відсутність виконавчого провадження у відношенні боржника.

- до Сімферопольського міського управління земельних ресурсів, про наявність (відсутність) у користування або власності земельні ділянки, на який отримана відповідь, про відсутність таких;

Майно у КП «Модерн-Експо-Крим», м. Сімферополь у процесі ліквідаційної процедури виявлено не було, про що свідчать відповіді із МРЕО, ДАІ, БРТІ.

Також ліквідатором був спрямований лист засновникам підприємства для надання статутних документів печаті та штампу, відповідь не отримана.

Було проведено засідання ліквідаційної комісії, про що складений протокол.

Ліквідатором також був складений ліквідаційний баланс підприємства.

Таким чином, кредиторами КП «Модерн-Експо-Крим», м. Сімферополь є :

- Управління пенсійного фонду України у Київському районі у м. Сімферополі у сумі 1939,37 грн. – друга черга.

- Сімферопольський міський центр зайнятості у сумі 32,71 грн. – друга черга.

- Виділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Сімферополі у сумі 18,90 грн. – друга черга.

- Фонду соціального страхування по тимчасової втраті працездатності відділення в АРК у сумі 48,61 грн. – у сумі 48,61 грн. - друга черга

Всього реєстр на загальну суму складає 2039,59 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом” (далі – Закон) вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст.32 Закону.

Господарський суд, розглянувши звіт ліквідатора, з урахуванням думки кредиторів, вважає за можливе затвердити звіт і ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру КП «Модерн-Експо-Крим», м. Сімферополь

З урахуванням викладеного і керуючись ст. 32, п. 6 ст.40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом», суд -

УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора Медведськой Л.В. ліквідаційний баланс КП «Модерн-Експо-Крим», м. Сімферополь

2. Банкрута – КП «Модерн-Експо-Крим», м. Сімферополь (адреса: м. Сімферополь, вул. буденного,24, корп. 4 ЄДРПОУ 32468344) ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру юридичний осіб і фізичних осіб-підприємців та Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Вимоги кредиторів, не задоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження у справі №2-3/3899-2007 про визнання банкрутом Підприємства «Крим Полі Пром», м. Сімферополь припинити.

Копії даної ухвали направити на адресу:

- Кредитору (м. Сімферополь, вул. Дм. Ульянова,6);

- Сімферопольський міський центр зайнятості ( м. Сімферополь, вул.. Р.Люксембург,7)

- Виділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань ( м. Сімферополь, вул..Чернишевського,2)

- Фонду соціального страхування по тимчасової втраті працездатності відділення в АРК( м. Сімферополь, вул..Р.Люксембург,17 А,кв.103)

- Боржнику ( м. Сімферополь, вул. Буденного,24 корп. 4)

- Ліквідатору ( м. Сімферополь, вул.. Д.Ульянова,6)

- Кримського управління з питань банкрутства Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України – 95000, м. Сімферополь, вул.Київська,81, оф.401;

- державного реєстратору (м. Сімферополь, вул. Толстого,15) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців запису про припинення юридичної особи КП «Модерн-Експо-Крим, (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 32468344);

ДВС у Київському районі м. Сімферополя – м. Сімферополь, бульвар Франко, 25;

- Київському міськрайонному суду – м. Сімферополь, вул. Воровського,16;

- Головному управлінню Держкомітету статистики в АР Крим для виключення особи КП «Модерн-Експо-Крим, (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 32468344) з Єдиного Державного реєстру підприємств і організацій України,

рекомендованою кореспонденцією.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Соколова І.А.