Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 3551-2007

Дата ухвалення рішення:
18.10.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Соколова І.А.
Оприлюднено:
26.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 105ПОСТАНОВА


Іменем України

18.10.2007

Справа №2-3/3551-2007


За заявою кредитора ДПІ у Красногвардійського району, с.м.т. Красногвардійськ

До боржника ПП «Фірма Глобус», м. Сімферополь

Про визнання боржником

Суддя І.О.Соколова


Представники:

Від кредитора – представник Серпутіна Т.В.. за дор. від 09.01.06р

Від боржника – представник не з’явився

Ліквідатор – не з’явився


Обставини справи: Кредитор – ДПІ Красногвардійського району, с.м.т. Красногвардійськ звернувся до Господарського суду АР Крим з заявою, у порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, про визнання банкрутом боржника – ПП «Фірма Глобус», м. Сімферополь, у зв’язку з заборгованістю 16,14 грн.

Постановою Господарського суду АР Крим від 05.04.2007 року, боржника визнано банкрутом, у відношенні нього було відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором боржника призначено представника ініціюючого кредитора - Рогозну Л.М .

01 жовтня 2007 року ліквідатором надано до Господарського суду АР Крим ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора у відповідності з вимогами ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, розгляд якого був призначений на 18.10.07 р.

Ліквідатор у судове засідання з’явився, просіть суд затвердіти звіт та ліквідаційний баланс ПП «Фірма Глобус», м. Сімферополь, припинити провадження по справи.

Представники боржника, ліквідатор не забезпечили явку своїх представників у судове засідання, незважаючи на те що, про день и місто слухання справи були повідомлені належним чином – рекомендованою поштою.

Із представленого ліквідатором звіту вбачається, що з ціллю виявлення майна боржника були спрямовані запити:

- до ПФУ у Красногвардійському районі, про визнання боржника банкрутом, згідно відповіді боржник не має заборгованість перед управлінням.

- до Красногвардійського районного центру зайнятості, про визнання боржника банкрутом, згідно відповіді боржник має заборгованість у сумі 195,57 грн.

- до Красногвардійської виконавчий дирекції Фонду соціального страхування по тимчасової втраті працездатності про визнання боржника банкрутом, отримана відповідь, про відсутність у боржника заборгованості.

- до Джанкойського відділення виконавчий дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві про визнання боржника банкрутом, отримана відповідь що боржник не має заборгованість перед фондом.

- до ДВС Красногвардійського РУЮ про визнання боржника банкрутом та надання інформації про наявність (відсутність) виконавчого провадження у відношенні ПП «Фірма Глобус», м. Сімферополь. Отримана відповідь про відсутність виконавчого провадження у відношенні боржника - ПП «Фірма Глобус», м. Сімферополь.

- до Красногвардійського районного відділу земельних ресурсів, про наявність (відсутність) у користування або власності земельні ділянки, на який отримана відповідь, про відсутність таких;

- до Красногвардійської державної інспекції за надзором за технічним станом машин та обладнання , отримана відповідь , що за боржником якої небудь техніки не зареєстровано.

Майно у ПП «Фірма Глобус», м. Сімферополь у процесі ліквідаційної процедури виявлено не було, про що свідчать відповіді із МРЕО, ДАІ, БРТІ.

Було проведено засідання ліквідаційної комісії, про що складений протокол.

Ліквідатором також був складений ліквідаційний баланс ПП «Фірма Глобус», м. Сімферополь.

До реєстру вимог кредиторів ПП «Фірма Глобус», м. Сімферополь з майновими вимогами включені :

- Красногвардійська ДПІ у сумі 16,14 грн. – третя черга,

- Красногвардійській районний центр зайнятості у сумі 195,57 грн. – четверта черга

- Всього реєстр на загальну суму складає 211,71 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом” (далі – Закон) вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст.32 Закону.

Господарський суд, розглянувши звіт ліквідатора, з урахуванням думки кредитора, вважає за можливе затвердити звіт і ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру ПП «Фірма Глобус», м. Сімферополь.

З урахуванням викладеного і керуючись ст. 32, п. 6 ст.40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом», суд -


УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора Рогозной Л.М. і ліквідаційний баланс ПП «Фірма Глобус», м. Сімферополь.

2. Банкрута – ПП «Фірма Глобус», м. Сімферополь (адреса: 95000, м. Сімферополь, вул. Київська,125 А ОКПО 31397980, розрахункові рахунки відсутні) ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру юридичний осіб і фізичних осіб-підприємців .

3. Вимоги кредиторів, не задоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження у справі №2-3/3551-2007 про визнання ПП «Фірма Глобус», м. Сімферополь, припинити.

Копії даної ухвали направити на адресу:

- Кредитору (с.м.т. Красн гвардійське, вул.. Комсомольська,4);

- Красногвардійській районний центр зайнятості( с.м.т. Красногвардійське, вул.. Шевченко4)

- Ліквідатору (с.м.т. Красногвардійське, вул.. Комсомольська,4)

- Боржнику ( м. Сімферополь, вул.. Київська,125 А )

- Кримського управління з питань банкрутства Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України – 95000, м. Сімферополь, вул.Київська,81, оф.401;

- державного реєстратору (м. Сімферополь, вул. Толстого,15) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців запису про припинення юридичної особи ПП «Фірма Глобус», м. Сімферополь (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 31397980 );

- ДВС у Джанкойському районі м. Джанкой – м. Джанкой, вул.. Кримська,26;

- Красногврадійському районному суду – с.м.т. Красногвардійськ , вул. Калова,6;

- Головному управлінню Держкомітету статистики в АР Крим для виключення особи ПП «Фірма Глобус», м. Сімферополь (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 31397980); з Єдиного Державного реєстру підприємств і організацій України, рекомендованою кореспонденцією.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Соколова І.А.


Судовий реєстр по справі 3551-2007

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1133632 Постанова 18.10.2007 Соколова І.А. Господарський суд Автономної Республіки Крим Господарське
1133635 Ухвала 18.10.2007 Соколова І.А. Господарський суд Автономної Республіки Крим Господарське