Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 309-2007

Дата ухвалення рішення:
29.10.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Білоглазова І.К.
Оприлюднено:
26.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 109УХВАЛА


29.10.2007

Справа №2-4/309-2007


За позовом кредитора Відкритого акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" в особі Кримської республіканської дирекції, м. Сімферополь

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгова компанія "Лідер", м. Бахчисарай

про порушення справи про банкрутство.

Суддя Бєлоглазова І.К.

П Р Е Д С Т А В Н И К И:

Від кредитора КРД ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" – Орлов К.В., предст., дов. № 101 у мат. справ.

Від боржника – не з’явився.

Ліквідатор – Бєловєнцев В.О., арб. кер.

Суть спору:

ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" в особі Кримської республіканської дирекції звернулось до господарського суду АРК с заявою про порушення справи про банкрутство до боржника ТОВ "Торгова компанія "Лідер", м. Бахчисарай, у відповідності зі ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Постановою ГС АР Крим від 11.01.2007 року відносно боржника відкрита процедура ліквідації, ліквідатором був призначений арбітражний керуючий Бєловєнцев В.О.

До господарського суду надійшли звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс ТОВ "Торгова компанія "Лідер", м. Бахчисарай. Ліквідатор просить затвердити звіт та ліквідаційний баланс боржника.

З наданого звіту вбачається, що в цілях виявлення всіх можливих кредиторів боржника, ліквідатором були повідомлені Бахчисарайська районна виконавча дирекція Відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сімферопольському районі АР Крим, Бахчисарайський районний центр зайнятості, ДВС у Бахчисарайському районі АР Крим та м. Бахчисарай, ДПІ у Бахчисарайському районі АР Крим про визнання господарським судом відсутнього боржника – ТОВ "Торгова компанія "Лідер" банкрутом.

Відповіді вище зазначених установ свідчать про те, що ТОВ "Торгова компанія "Лідер" має заборгованість перед ДПІ у Бахчисарайському районі АР Крим у сумі 15690,36 грн.

Борг перед ініціюючим кредитором склав 83222,99 грн.

Відповідно до ч. 1 ст. 25 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» ліквідатором була проведена інвентаризація майна ТОВ "Торгова компанія "Лідер", м. Бахчисарай, та сформована ліквідаційна маса.

Задля виконання вимог ст. 29 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» була зроблена оцінка майна банкрута.

За рахунок коштів, отриманих від реалізації активів боржника, частково задоволені вимоги ініціюючого кредитора у розмірі 9221,00 грн.

Непогашеними залишилися кредиторські вимоги ДПІ у Бахчисарайському районі АР Крим у сумі 15690,36 грн., ВАТ Райффайзен Банк Аваль" у розмірі 74001,99 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст. 32 Закону України «Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом».

Присутні у судовому засіданні представник ініціюючого кредитора, ліквідатор висловилися за затвердження звіту та ліквідаційного балансу ТОВ "Торгова компанія "Лідер".

Розглянувши звіт ліквідатора, суд вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру боржника.

На підставі викладено, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд –


УХВАЛИВ :

1. Затвердити звіт ліквідатора – Бєловєнцева Володимира Опанасовича і ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгова компанія "Лідер" (98400, АР Крим, м. Бахчисарай, вул. Ракитського, 23, ідентифікаційний код 31715580).

2. Вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна банкрута, вважати погашеними.

3. Банкрута – Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова компанія "Лідер" (98400, АР Крим, м. Бахчисарай, вул. Ракитського, 23, ідентифікаційний код 31715580) - ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України та з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців.

4. Провадження у справі № 2-4\309-2007 про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгова компанія "Лідер" (98400, АР Крим, м. Бахчисарай, вул. Ракитського, 23, ідентифікаційний код 31715580) – припинити.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Білоглазова І.К.