Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 10/15-06

Дата ухвалення рішення:
06.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Даценко М.В.
Оприлюднено:
26.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Вінницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31, http://vn.arbitr.gov.ua

_______

У Х В А Л А

06 листопада 2007 р. Справа № 10/15-06

за заявою :Вінницької міжрайонної державної податкової інспекції (код ЄДРПОУ 21727717, вул. Островського, 14, м. Вінниця, Вінницька область)

до:Сільськогосподарського виробничого кооперативу ім. Шевченка (код ЄДРПОУ 03734625 вул. Кооперативна, 24, с. Бушинка, Тиврівський район, Вінницька область)

про визнання банкрутом

Головуючий суддя Даценко М.В.

При секретарі судового засідання Яцик А. В.

За участю представників:

Арбітражний керуючий - Сокольвак М. В.;

Вінницька МДПІ - Білоус С. О.,за дор;

УПФУ у Тиврівському районі - Соломон В. А.,за дор;

ФСС від НВ- Кивлюк Л. С.,за дор.

В С Т А Н О В И В :

30.01.2006р. господарським судом Вінницької області порушено провадження по справі № 10/15-06

23.02.06р. в підготовчому засіданні розглянуто заяву кредитора та додані до неї письмові докази, що підтверджують викладені в заяві обставини, заявника зобов’язано подати оголошення до офіційного друкованого органу Верховної Ради України або Кабінету Міністрів України про порушення справи про банкрутство.

23.03.2005р. в газеті “Голос України” № 51 опубліковано оголошення про порушення справи про банкрутство.

Ухвалою попереднього засідання від 30 травня 2006 р. затверджено реєстр вимог кредиторів.

17.10.2006 року господарським судом Вінницької області винесено постанову про визнання СВК ім. Шевченка с. Бушинка Тиврівського району Вінницької області банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Сокольвака М. В.

Ухвалою суду від 11.10.2007 року продовжено строк ліквідаційної процедури, розгляд звіту ліквідатора призначено на 06.11.2007 року. Ліквідатора СВК ім. Шевченка с. Бушинка зобов'язано надати через канцелярію суду ліквідаційний баланс СВК ім. Шевченка по справі № 10/15-06 та належно оформлений звіт про виконану роботу по справі в якому відобразити:

- показники виявлених кредиторів ( в тому числі поточних) з сумами вимог;

- показники виявленої ліквідаційної маси банкрута (дані її інвентаризації - інвентаризаційні описи, їх номери дати вартість майна тощо, в тому числі дебіторської заборгованості, житлового фонду - гуртожитків, дитячих дошкільних закладів, об'єктів комунальної інфраструктури з посиланням на докази щодо передачі їх до комунальної власності відповідних територіальних громад);

- показники оцінки майна банкрута (висновок оцінювача про вартість об'єкта оцінки тощо).

- показники реалізації об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна;

- показники розподілення коштів 1-6 черг відповідно до ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності або визнання його банкрутом” з посиланням на документи, які підтверджують погашення.

- показники не задоволених вимог конкурсних та поточних кредиторів.

До звіту додати - докази про виконану роботу:

- докази щодо наявності майна банкрута на день відкриття ліквідаційної процедури, (інвентаризаційні описи),

- висновки оцінювачів про вартість об'єктів оцінки;

- договори купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна;

- докази погашення вимог першої черги, а саме:

а) вимоги, забезпечені заставою;

б) виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута, у тому числі відшкодування кредиту, отриманого на ці цілі;

г) витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді та роботою ліквідаційної комісії, у тому числі:

витрати на оплату державного мита, витрати на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу, витрати заявника на публікацію оголошення про порушення справи про банкрутство, витрати на публікацію в офіційних друкованих органах інформації про порядок продажу майна банкрута, витрати арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), пов'язані з утриманням і збереженням майнових активів банкрута,

витрати на оплату праці арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора);

- документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів, в тому числі зарплати, поточних вимог;

- реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів;

- докази про передачу майна до комунальної власності;

- докази щодо списання майнових активів банкрута тощо.

Докази надати - оригінали для огляду в судове засідання, належно завірені копії з звітом та ліквідаційним балансом банкрута до 06.11.2007р. через канцелярію суду.

Ліквідатор СВК ім. Шевченка арбітражний керуючий Сокольвак М. В. вимоги ухвали суду не виконав, в судовому засіданні заявив клопотання оголосити перерву для надання звіту про виконану роботу по справі.

Клопотання ліквідатора задоволено.

Після перерви (17год. 25хв.) ліквідатор СВК ім. Шевченка надав в судове засідання звіт про виконану роботу по справі від 06.11.2007 року в якому зазначено, що в ході ліквідаційної процедури виявлено майнових активів банкрута на загальну суму 1620 тис. грн. Майно оцінено на 77730 грн.

Від реалізації майна на ліквідаційний рахунок банкрута надійшло 12112 грн., кошти розподілені: повернуто державне мито - 340 грн.; інформаційно-технічне забезпечення судового процесу - 118 грн.; послуги ліквідатора - 7500 грн.; зарплата виконавчого директора - 3500 грн.; чекова книжка - 10 грн.; нереалізоване майно - на суму 37964 грн. будівлі; 3462 грн. - транспорт.

Арбітражний керуючий (ліквідатор) Сокольвак М. В. 06.11.2007 року в судовому засіданні заявив клопотання про відсторонення представника Вінницької МДПІ Білоус С. О. від участі у розгляді справи №10/15-06, в зв'язку із тим, що надана представником Вінницької МДПІ довіреність не відповідає вимогам ст. 246 ЦК України.

Оглянувши довіреність №8947/24 від 05.11.2007 року суд встановив, що довіреність видано відповідним органом та скріплена печаткою цієї юридичної особи, що відповідає вимогам ст. 246 ЦК України, а тому клопотання ліквідатора СВК ім. Шевченка арбітражного керуючого Сокольвака М. В. судом відхилено, як безпідставне.

06.11.2007 року арбітражний керуючий заявив клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури на три місяці, в зв'язку із тим, що у банкрута залишилось не реалізоване майно на суму 36000,00 грн. яке продається на біржі з січня 2007 року але із за малоліквідності не продано.

В судовому засіданні представник Вінницької МДПІ заявив, що ліквідатор СВК ім. Шевченко не виконує вимоги п. 11 ст. 30 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", на його звернення не реагує.

Враховуючи викладене, а також те, що з наданої ліквідатором СВК ім. Шевченко інформації неможливо встановити хід ліквідаційної процедури (щодо виявлених майнових активів, їх оцінки, реалізації, задоволення вимог кредиторів, щодо надання комітету кредиторів звіту про роботу ліквідатора відповідно до п. 11 ст. 30 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", щодо навності майнових активів - які саме майнові активи не реалізовані, на яку суму, за який період оплачено послуги ліквідатора, виконавчого директора, куди сплачено 340 грн. держмита та 118 грн. витрат на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу і чому таку суму та інше) та в зв"язку з необхідністю витребування додаткових документів в судовому засіданні оголошено перерву до 19.11.2007р.

Керуючись ст.22 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ст. ст. 86,115 ГПК України, -

У Х В А Л И В :

Продовжити строк ліквідаційної процедури Сільськогосподарського виробничого кооперативу ім. Шевченка, код ЄДРПОУ 03734625, вул. Кооперативна, 24, с. Бушинка, Тиврівський район, Вінницька область до 20.11.2007р.

Засідання на якому буде розгляну звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута призначити на 11 год. 19.11.2007 р.

Явку в судове засідання ліквідатора та кредиторів по справі визнати обов'язковою.

Зобов'язати ліквідатора СВК ім. Шевченка надати до 19.11.2007року через канцелярію суду ліквідаційний баланс СВК ім. Шевченка по справі № 10/15-06 та належно оформлений звіт про виконану роботу по справі в якому відобразити:

- показники виявлених кредиторів ( в тому числі поточних) з сумами вимог;

- показники виявленої ліквідаційної маси банкрута (дані її інвентаризації - інвентаризаційні описи, їх номери, дати, вартість майна тощо, в тому числі дебіторської заборгованості, житлового фонду - гуртожитків, дитячих дошкільних закладів, об'єктів комунальної інфраструктури з посиланням на докази щодо передачі їх до комунальної власності відповідних територіальних громад);

- показники оцінки майна банкрута (висновок оцінювача про вартість об'єкта оцінки тощо).

- показники реалізації об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна;

- показники розподілення коштів 1-6 черг відповідно до ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності або визнання його банкрутом” з посиланням на документи, які підтверджують погашення.

- показники не задоволених вимог конкурсних та поточних кредиторів.

До звіту додати - докази про виконану роботу:

- докази щодо наявності майна банкрута на день відкриття ліквідаційної процедури, (інвентаризаційні описи),

- висновки оцінювачів про вартість об'єктів оцінки;

- договори купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна;

- докази погашення вимог першої черги, а саме:

а) вимоги, забезпечені заставою;

б) виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута, у тому числі відшкодування кредиту, отриманого на ці цілі;

г) витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді та роботою ліквідаційної комісії, у тому числі:

витрати на оплату державного мита, витрати на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу, витрати заявника на публікацію оголошення про порушення справи про банкрутство, витрати на публікацію в офіційних друкованих органах інформації про порядок продажу майна банкрута, витрати арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), пов'язані з утриманням і збереженням майнових активів банкрута,

витрати на оплату праці арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора);

- документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів, в тому числі зарплати, поточних вимог;

- реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів;

- докази про передачу майна до комунальної власності;

- докази щодо списання майнових активів банкрута тощо.

Письмові пояснення, докази виконання вимог п. 11 ст. 30 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Зобов'язати голову комітету кредиторів надати в судове засідання протоколи зборів кредиторів та засідань комітету кредиторів за період ліквідаційної процедури СВК ім. Шевченка (оригінали для огляду в судовому засіданні).

Зобов'язати Вінницьку МДПІ надати в судове засідання письмові пояснення, докази щодо посадових повноважень заступника начальника Вінницької МДПІ Ю. У. Крамар станом з 20.01.2006р. по 06.11.2007р.

Ухвалу направити кредиторам (Вінницькій МДПІ м. Вінниця вул..Островського 14; УПФУ в Тиврівському районі смт.Тиврів вул..Леніна 40; Вінницькому обласному відділенню ФСС з ТВП у Шаргородському р-н смт.Шаргород вул..Леніна 220; Тиврівському районному центру зайнятості смт.Тиврів вул..Маліновського 12.; АКБ „Україна” в особі Вінницької дирекції м. Вінниця вул..Пирогова 29; ВАТ „Вінницяоблагротехсервіс” м. Вінниця вул. К.Маркса 34) та арбітражному керуючому (ліквідатору) Сокольваку М. В. (м. Вінниця, вул. Пирогова, буд 73А, кв.132) рекомендованим листом.Суддя Даценко М.В.


згідно з оригіналом

пом. судді Крейдін В.


Судовий реєстр по справі 10/15-06

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1503991 Ухвала 12.03.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1305758 Ухвала 17.01.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1169980 Ухвала 22.11.2007 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1133482 Ухвала 06.11.2007 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1305754 Ухвала 11.10.2007 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
570238 Ухвала 12.04.2007 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1305753 Постанова 17.10.2006 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1305752 Ухвала 25.09.2006 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1305756 Ухвала 19.06.2006 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське