Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-39/142-07

Дата ухвалення рішення:
29.10.2007
Зареєстровано:
12.11.2007
Cуддя:
Швидкін А.О.
Оприлюднено:
16.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022, 

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу

"29" жовтня 2007 р. Справа № Б-39/142-07

вх. № 9126/2-39

Суддя господарського суду Швидкін А.О.

при секретарі судового засідання Бурма Т.В.

за участю:

ліквідатора - ОСОБА_1.

розглянувши звіт про виконану ліквідатором роботу по ліквідації банкрута

 

По справі  за заявою ПП "Харків-Агро", с. Лизогубівка

до ФОП ОСОБА_2., м. Харків

про визнання банкрутом 

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатор ОСОБА_1. надав суду звіт про виконану роботу і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури.

  Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора та документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання Суб'єкта підприємницької діяльності фізичної особи ОСОБА_2банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури, ліквідатором будь-яке майно банкрута не виявлено. Ліквідатором суду надані документи, що свідчать про відсутність у банкрута будь - яких основних засобів. В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що кредиторська заборгованість погашена в повному обсязі за рахунок грошових коштів банкрута, про що суду надані документальні докази. Ліквідатором документи довгострокового зберігання не передавалися до архіву в зв'язку з їх відсутністю, печатки і штампи банкрута знешкоджені, про що суду надані відповідні довідки, ліквідатор сповістив державні органи про завершення ліквідаційної процедури.

  На підставі вищевикладеного, враховуючи, що ліквідатор здійснив всі заходи з проведення ліквідаційної процедури банкрута, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури, суд вважає за необхідне припинити підприємницьку діяльність фізичної особи ОСОБА_2. та припинити провадження у справі.

Керуючись ст. ст. 40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,  ст. 86 ГПК України, -  

УХВАЛИВ:

Припинити підприємницьку діяльність суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи-підприємця ОСОБА_2(свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи видано виконавчим комітетом Харківської міської ради номер запису про реєстрацію №НОМЕР_1 від 16.06.2005 року, ідентифікаційний код суб'єкта підприємницької діяльності в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів НОМЕР_2, місце проживання: м. АДРЕСА_1.

 Провадження у справі припинити.

  Ухвалу направити ліквідатору, Державному реєстратору юридичних осіб та фізичних осіб  - підприємців, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, ДВС за місцезнаходженням боржника, ОСОБА_2.

Суддя   Швидкін А.О.