Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/227-Б-07

Дата ухвалення рішення:
06.11.2007
Зареєстровано:
09.11.2007
Cуддя:
Ситюк В.Г.
Оприлюднено:
13.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"06" листопада 2007 р. Справа № 5/227-Б-07

Господарський суд  Херсонської області  у складі судді Ситюка В.Г., при секретарі Мальцевій О.В., розглянувши справу 

за заявою:  ДПІ у Білозерському районі Херсонської області

до:  ПП ОСОБА_1  Білозерського району Херсонської області

про визнання банкрутом 

за участю представників:

від кредитора: Малина С.В. - гол.держ.податк.інспектор, дов. у справі,

від  боржника: не прибув

в с т а н о в и в:

Кредитор звернувся до суду з заявою про визнання боржника, який припинив підприємницьку діяльність і не знаходиться за юридичною адресою, банкрутом, у зв'язку з наявністю податкового боргу та неспроможністю його погасити.

Представником кредитора вимоги підтримано з підстав зазначених у заяві, просить визнати боржника банкрутом і відкрити ліквідаційну процедуру, відповідно до положень ст. 52 Закону України ,,Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Боржником  витребувані матеріали до суду не подано, представник в засідання не з'явився. 

Заслухавши представника кредитора, розглянувши матеріали справи, суд вважає вимоги кредитора такими, що підлягають задоволенню з наступних  підстав.

Відповідно до ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі, якщо громадянин - підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі неподання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов"язань.

Як вбачається з матеріалів справи, боржник - приватний підприємець ОСОБА_1 є суб'єктом підприємницької діяльності, свідоцтво від 16.05.02р., реєстраційний  НОМЕР_1,  ідентифікаційний  НОМЕР_2.

Як платник податків боржник знаходиться на обліку в  ДПІ у Білозерському районі.

Заборгованість боржника по платежам до бюджету становить 748,31 грн. і підтверджується витягами з особового рахунку платника податків.

Постановою господарського суду Херсонської області від 08.08.06р. у справі № 7/287-АП-06 з боржника на користь кредитора стягнено 748,31 грн. боргу, виконавчий лист кредитором пред"явлено до виконання до ДВС у Білозерському районі. Постановою ДВС від 22.09.06р. відкрито виконавче провадження.

Постановою ДВС від 31.07.07р. виконавчий лист повернуто кредитору без виконання у зв"язку з відсутністю боржника за місцезнаходженням (акт державного виконавця від 27.07.07р.).

За довідкою адресного бюро від 01.08.07р. боржник за місцезнаходженням не знаходиться.

Згідно акту перевірки своєчасності подання податкової звітності від 15.10.07р. боржник не подає податкову звітність до ДПІ з 01.01.03р.

Згідно довідок ДАІ від 14.03.07р., інспекції держтехнагляду від 28.02.07р. транспортні засоби за боржником не зареєстровані.

За довідкою БТІ від 01.03.07р. нерухомість за боржником не зареєстрована.

Зазначені обставини свідчать про припинення боржником підприємницької діяльності, відсутність боржника за місцезнаходженням, неподання ним на протязі більше року до податкової інспекції податкової звітності, що дає підстави для  визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури відповідно до положень ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Вимоги кредитора визнаються судом у повному розмірі - 748,31 грн.

Суд визнає боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і за пропозицією Херсонського обласного сектору з питань банкрутства призначає ліквідатором арбітражного керуючого ОСОБА_2

Враховуючи викладене, керуючись ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд,-

п о с т а н о в и в:

1.Визнати вимоги ДПІ у Білозерському районі до приватного підприємця  ОСОБА_1 Білозерського району Херсонської області у розмірі 748,31 грн.

2.Визнати приватного підприємця ОСОБА_1 Білозерського району Херсонської області, ідентифікаційний  НОМЕР_2 банкрутом.

3.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 3 місяці  і призначити ліквідатором  арбітражного керуючого ОСОБА_2, ліцензія НОМЕР_3 від 18.04.07р.

4.Ліквідатору здійснити ліквідацію банкрута і забезпечити виконання дій, передбачених ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".  Звіт та ліквідаційний баланс подати до суду.

5.Постанову надіслати кредитору, боржнику, ліквідатору, Херсонському сектору з питань банкрутства,  Білозерській райдержадміністрації (державному реєстратору).

  Суддя    В.Г. Ситюк