Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/150-Б

Дата ухвалення рішення:
06.11.2007
Зареєстровано:
12.11.2007
Cуддя:
Кудряшова Ю.В.
Оприлюднено:
12.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Житомирської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області

10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65


ПОСТАНОВА

про визнання банкрутом

Від "06" листопада 2007 р.

Справа № 7/150-Б.


Суддя Кудряшова Ю.В.

Розглянула заяву Управління Пенсійного фонду України в Черняхівському районі (смт.Черняхів)

про визнання банкрутом Приватного сільськогосподарського підприємства з орендними відносинами "Новопіль" (с.Новопіль Черняхівського району)

Присутні:

від кредиторів Буката О.В. - головний спеціаліст- ю/к, дор. від 19.02.07р.

від боржника не з'явився

прийняли участь:

Розглянувши матеріали справи про визнання банкрутом Приватного сільськогосподарського підприємства з орендними відносинами "Новопіль" (с.Новопіль Черняхівського району)

заслухавши представника, ініціюючого кредитора, господарський суд встановив:

- "23" жовтня 2007 р. за заявою Управління Пенсійного фонду України в Черняхівському районі (смт.Черняхів) господарський суд порушив провадження у справі про визнання банкрутом Приватного сільськогосподарського підприємства з орендними відносинами "Новопіль" (с.Новопіль Черняхівського району) в зв'язку з неспроможністю боржника погасити заборгованість згідно наказів арбітражного суду Житомирської області, наказів господарського суду Житомирської області та виконавчого провадження;

- за результатами розгляду справи в підготовчому засіданні господарський суд встановив наявність та неоплатність заборгованості боржника перед ініціюючим кредитором на суму 50564,57грн.;

- Приватне сільськогосподарське підприємство з орендними відносинами "Новопіль" (с.Новопіль Черняхівського району) зареєстровано Черняхівською райдержадміністрацією, рішення від 20.03.00р. ;

- згідно ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визначено особливості банкрутства відсутнього боржника. Положення, передбачені цією статтею, застосовується також у разі, якщо майна боржника не вистачає на відшкодування витрат, або якщо протягом 12 місяців не проводились операції на рахунках боржника;

- представлені кредитором докази свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника;

- оскільки боржник неспроможний ліквідувати заборгованість перед кредиторам, господарський суд вважає за необхідне визнати боржника банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру;

- представником заявника подано та заявлено клопотання про призначення ліквідатором по справі арбітражного керуючого Ярмолу О.Ю.

- за клопотанням ліквідатора у разі виявлення майна боржника, визнаного банкрутом, господарський суд може винести ухвалу про припинення процедура банкрутства, передбаченої ст. 52 Закону і перехід до загальних процедур банкрутства.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.24, 25, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд,


ПОСТАНОВИВ:


1. Визнати банкрутом Приватне сільськогосподарське підприємство з орендними відносинами "Новопіль", що зареєстроване Черняхівською райдержадміністрацією, рішення від 20.03.00р.; юридична адреса: 12333, Житомирська область, Черняхівський район, с. Новопіль, ідентифікаційний код 03747001.

2. Відкрити ліквідаційну процедуру Приватного сільськогосподарського підприємства з орендними відносинами "Новопіль" (с.Новопіль Черняхівського району).

3. Призначити ліквідатором арбітражного керуючого Ярмолу Ольгу Юріївну (ліцензія серії АВ № 158458 від 16.12.06р., місце проживання: Житомирський район, с. Зарічани , вул. Лісова, 11-А, кв. 12).

4. Зобов'язати Ярмолу О.Ю. забезпечити виконання повноважень ліквідатора Приватного сільськогосподарського підприємства з орендними відносинами "Новопіль" (с.Новопіль Черняхівського району) в порядку, визначеному ст. 25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та належне виконання заходів, передбачених ст. ст. 29-31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", спрямованих на задоволення вимог кредиторів.

5. Зобов'язати ліквідатора повідомити усіх відомих кредиторів відсутнього боржника про визнання господарським судом відсутнього боржника банкрутом.

6. Зобов'язати ліквідатора подати :

- звіт по заборгованості по заробітній платі з зазначенням кількості боржників та періоду виникнення боргу , освітити перспективи погашення заборгованості ( строки і суми виплат ) ;

- дані про наявність майна , місце знаходження , заходи по продажу ;

- перспективи та строки закінчення справи про банкрутство , які погодити з кредиторами .

7. Зобов’язати ліквідатора за результатами проведеної роботи, згідно зі ст. 32 зазначеного Закону, подати до господарського суду ліквідаційний баланс, звіт та інші матеріали, що свідчать виконання ліквідатором покладених на нього обов’язків.

8. Призначити засідання господарського суду для звіту ліквідатора на - "24" грудня 2007 р. о 10:30 в приміщенні господарського суду Житомирської області, каб. №409.

9. Явка ліквідатора в засідання суду обов'язкова.


Суддя Кудряшова Ю.В.
Віддрукувати:

1 - в справу

2 - заявнику

3 - центру зайнятості

4 - управління юстиції

5 - ліквідатору Ярмолі О.Ю.

6-Житом. обл. сектор з пит.б-ва

7-банкруту

8- Черняхівській РДА


Судовий реєстр по справі 7/150-Б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
51407266 Ухвала 26.10.2010 Машевська О.П. Господарський суд Житомирської області Господарське
11451073 Ухвала 30.09.2010 Машевська О.П. Господарський суд Житомирської області Господарське
1107904 Постанова 06.11.2007 Кудряшова Ю.В. Господарський суд Житомирської області Господарське