Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/278-07-7583

Дата ухвалення рішення:
08.11.2007
Зареєстровано:
12.11.2007
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
12.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі


"08" листопада 2007 р. Справа № 7/278-07-7583

За заявою кредитора: ТОВ „О.Л.С.”, м. Одеса


до боржника: ТОВ „ОДЕОН-І”, м. Одеса


про визнання банкрутом

Суддя Лепеха Г.А.Представники сторін:

Від кредитора (ліквідатора банкрута) – Сукаленко В.А., за довіреністю.СУТЬ СПОРУ: Товариство з обмеженою відповідальністю „О.Л.С.” звернулось до Господарського суду Одеської області із заявою про визнання банкрутом товариства з обмеженою відповідальністю „Одеон-І” в порядку статті 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. В заяві про визнання банкрутом зазначено, що боржник неспроможний сплатити заборгованість перед заявником в сумі 2 544, 00 грн.

Ухвалою суду від 18.09.2007р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника – товариства з обмеженою відповідальністю „Одеон-І”.

04 жовтня 2007 року Господарським судом Одеської області винесено постанову про визнання банкрутом відсутнього боржника, згідно з якої ТОВ „Одеон-І” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено ініціюючого кредитора –ТОВ „О.Л.С.”.

За результатами роботи ліквідатором надано суду: звіт про ліквідацію, ліквідаційний баланс ТОВ „Одеон-І”.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено.

Суд, з метою виявлення наявності будь-яких активів (нерухомого майна, транспортних засобів тощо) направив письмові запити до органів державної автомобільної інспекції, банку боржника, Комунальному підприємству “Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об’єктів нерухомості”.

Як вбачається з відповіді Управління ДАІ УМВС України в Одеській області (вих. № 42/1-2912 від 26.09.07р.), за ТОВ „Одеон-І” транспортні засоби не зареєстровані та раніше не реєструвалися. Згідно отриманої відповіді МБТІ та РОН № 9493-06/5132 від 01.10.07р. нерухомого майна за боржником не зареєстровано. Залишок грошових коштів на рахунку боржника складає 1, 00 грн., про що свідчить довідка з АКБ „Порто-Франко”.

В ході перевірки щодо знаходження ТОВ „Одеон-І” за юридичною адресою (акти перевірки від 21.08.2007р., 28.08.2007р.) було встановлено, що боржник та його керівні органи за юридичною адресою не знаходяться, фактичне місцезнаходження не виявлено.

Згідно наданого ліквідаційного балансу активи та пасиви банкрута відсутні.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження по справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, ТОВ „Одеон-І” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного балансу банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено та згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86 ГПК України, суд, -


У Х В А Л И В:1. Затвердити звіт ліквідатора.


2. Затвердити ліквідаційний баланс товариства з обмеженою відповідальністю „Одеон-І”.


3. Припинити юридичну особу –товариство з обмеженою відповідальністю „Одеон-І” (м.Одеса, Польський узвіз, буд. 6. Код ЄДРПОУ 33657196).


4. Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи ТОВ „Одеон-І”, внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.


5. Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.


6. Скасувати заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою суду від 18.09.2007р.


7. Припинити повноваження ліквідатора банкрута –ініціюючого кредитора товариства з обмеженою відповідальністю „О.Л.С.”.


8. Провадження по справі припинити.


9. Примірник ухвали надіслати: кредитору (ліквідатору банкрута), в облстатуправління, другій ДВС Приморського району м. Одеси, Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м. Одеси.Суддя Лепеха Г.А.