Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-39/155-07

Дата ухвалення рішення:
29.10.2007
Зареєстровано:
12.11.2007
Cуддя:
Швидкін А.О.
Оприлюднено:
12.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"29" жовтня 2007 р. Справа № Б-39/155-07

вх. № 10029/2-39


Суддя господарського суду Швидкін А.О.

при секретарі судового засідання Бурма Т.В.

за участю:

ліквідатора – Цимберова Д.І.


розглянувши звіт про виконану ліквідатором роботу по ліквідації банкрута і клопотання про затвердження ліквідаційного балансу

По справі за заявою ТОВ "Трейдімпекс", м. Полтава

до ТОВ "Укрлегпром ЛТД", м. Х-в

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор надав суду звіт про виконану роботу з ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури боржника визнаного, судом банкрутом.

В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що їм майно банкрута не виявлено, в нього відсутні будь-які докази, які б свідчили про наявність у банкрута будь - яких активів, розрахунки з кредиторами не зроблені в зв’язку з відсутністю у банкрута активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання Товариства з обмеженою відповідальністю „Укрлегпром ЛТД” м. Харків банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури, ліквідатором будь-яке майно банкрута не виявлено. Ліквідатором суду надані документи, що свідчать про відсутність у банкрута будь - яких активів. Ліквідатором документи довгострокового зберігання не передавалися до архіву в зв’язку з їх відсутністю, печатки і штампи банкрута, ліквідатором надано оголошення до печатних органів про недійсність установчих документів, про що суду надані відповідні докази, ліквідатор сповістив державні органи про завершення ліквідаційної процедури.

18.10.2007року до суду надійшов лист від ДПІ у Ленінському районі м. Харкова відповідно до якого, у зв’язку з не проведенням перевірки податковою інспекцією банкрута, ДПІ просить суд не виносити ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Розглянувши лист ДПІ у Ленінському районі м. Харкова суд встановив, що 18.09.2007року, в газеті „Голос України”, було розміщено оголошення про визнання „Укрлегпром ЛТД” банкрутом. Відповідно до листа ДПІ у Ленінському районі м. Харкова, перевірка банкрута в місячний строк проведена не була. Відповідно до листа ДПІ у Ленінському районі м. Харкова №12292/10/26-007 від 29.10.2007року податковий борг у банкрута, станом на 24.10.2007року, відсутній.

На підставі вищевикладеного, враховуючи, що ліквідатор здійснив всі заходи з ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури, у тому числі, баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю у зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, ліквідувати Товариство з обмеженою відповідальністю „Укрлегпром ЛТД” та припинити провадження у справі.

Керуючись ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, -


УХВАЛИВ:


Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

Ліквідувати Товариство з обмеженою відповідальністю „Укрлегпром ЛТД”, зареєстроване рішенням виконкому Харківської міської ради №14801020000027640 від 12.07.2006року, за адресою: м. Харків, вул. Золочівська, 21, к.40, код ЄДРПОУ 34392131.

Провадження у справі припинити.

Вимоги, не задоволені за недостатністю майна вважати погашеними.

Зобов’язати реєструючий орган і інші державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, виключити його з державних реєстрів.

Ухвалу направити ліквідатору, власнику майна банкрута, державному реєстратору, Харківському обласному відділу з питань банкрутства.Суддя Швидкін А.О.