Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 02-07/433

Дата ухвалення рішення:
05.11.2007
Зареєстровано:
09.11.2007
Cуддя:
Жак В.В.
Оприлюднено:
09.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Кіровоградської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ С У Д
Кіровоградської області

У Х В А Л А

05.11.07 р. № 02-07/433


Суддя господарського суду Кіровоградської області Жак В. В., розглянувши заяву

прокурора Олександрійського району в інтересах держави, в особі якої виступає кредитор

Олександрійська об’єднана державна податкова інспекція, м. Олександрія Кіровоградської області,

до боржника – приватного підприємства „Телерадіокомпанія Шансон-Олександрія” (далі – ПП „Телерадіокомпанія Шансон-Україна”), с. Приютівка Олександрійського району Кіровоградської області,

про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника ,-


ВСТАНОВИВ:


Відповідно до ч. 1 ст. 7 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” заява про порушення справи про банкрутство повинна містити виклад обставин, які підтверджують неплатоспроможність боржника, з зазначенням суми боргових вимог кредитора, а також строку їх виконання, розміру неустойки (штрафів, пені).

У заяві прокурора Олександійського району про порушення справи про банкрутство щодо ПП „Телерадіокомпанія Шансон-Олександрія” не вказана сума податкового боргу боржника, розмір неустойки (штрафів, пені), обставини, які підтверджують неплатоспроможність боржника.

Відповідно до абз. 3 ч. 1 ст. 9 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі – Закон) суддя повертає заяву про порушення справи про банкрутство і додані до неї документи без розгляду, якщо у заяві не вказані відомості, перелічені в ст. 7 цього Закону.

Тому на підставі ч. 1 ст. 9 Закону, ст.4-1, п. 3 ч. 1 ст. 63 ГПК України заява прокурора і додані до неї документи підлягають поверненню без розгляду.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст.4-1, 63,86 Господарського процесуального кодексу України, суддя ,-


УХВАЛИВ:


Заяву прокурора Олександрійського району в інтересах держави, в особі якої виступає кредитор Олександрійська ОДПІ, № 14/2128 вих. від 22.10.2007 р. про порушення справи про банкрутство щодо ПП „Телерадіокомпанія Шансон-Олександрія” та додані до неї документи повернути без розгляду.


Суддя В.В. Жак