Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 20/140б

Дата ухвалення рішення:
30.10.2007
Зареєстровано:
09.11.2007
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
09.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ


30.10.07 Справа № 20/140б.


Суддя Т.С. Кірпа, розглянувши матеріали за заявою

кредитора - Державної податкової інспекції у Жовтневому районі

м. Луганська,

до боржника - Приватного підприємства "Лугопромтехторг", м. Луганськ,

про порушення провадження у справі про банкрутство

визнав, що заява подана із дотриманням вимог чинного законодавства, і, керуючись статтями 38, 61, 64-68, 86 Господарського процесуального кодексу України та статтями 1, 8, 11, 12, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

у х в а л и в :

1.Прийняти заяву до розгляду та порушити провадження у справі про банкрутство.

2.Розгляд справи призначити на 12.11.07. на 12 годин 00 хвилин у підготовчому засіданні (кімната №333).

Явка представників сторін у засідання суду обов’язкова.

3.Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.

4.Зобов’язати кредитора - подати оригінали документів, які додані до заяви у копіях, для огляду у засіданні суду; докази, які підтверджують і свідчать про відсутність боржника за його юридичною адресою та фактичне припинення останнім своєї підприємницької діяльності, в тому числі: акти перевірок; довідку відповідного органу зв’язку про неможливість вручення боржнику рекомендованої кореспонденції; докази припинення боржником фінансово-господарської діяльності (належним чином оформлений висновок ДПІ про дату останнього надання боржником звітності до органів державної податкової служби); докази тривалого (більше року) неподання боржником у встановленому законом порядку звітності до податкового органу; докази неможливості встановити місцезнаходження керівних органів боржника (директора, головного бухгалтера тощо) або докази розшуку їх фактичного місцезнаходження, в тому числі: акти перевірки уповноважених осіб за місцем їх прописки та проживання, письмові пояснення осіб, які мешкають за місцем їх прописки, про місцезнаходження останніх на даний час; докази вжиття заходів щодо отримання заборгованості по обов’язкових платежах у встановленому законодавством порядку (звернення стягнення на майно боржника за заявою, докази відкриття виконавчого провадження за виконавчими документами по заяві, акт судового виконавця про відсутність майна тощо; відомості про часткове або повне погашення боргу боржником (при наявності); уточнення кредитних установ, обслуговуючих боржника, а також поточних рахунків боржника на даний час; детальний розрахунок боргу із зазначенням суми основного боргу, пені та штрафних санкцій; документальне обґрунтування розміру грошових вимог по заяві, в тому числі: розрахункові документи, рішення та накази господарського суду тощо; оригінал Статуту боржника та зміни до нього –для огляду у засіданні суду, їх завірені копії до справи; довідку реєструючого органу за місцем знаходження боржника про приналежність його до суб’єктів підприємницької діяльності на даний часі.

Відповідно до п. 2 ст. 18 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців” надати суду докази щодо наявності у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців відомостей про відсутність юридичної особи боржника за її місцезнаходженням.

Крім того, подати відомості про згоду кредитора на призначення його ліквідатором по даній справі.

5.Зобов’язати боржника –подати до дати проведення підготовчого засідання відзив на заяву кредитора та докази надіслання його копії кредитору; подати належним чином оформлені документи, які підтверджують фінансовий та майновий стан на даний час, в тому числі відомості про основні засоби, їх вартість, місце знаходження, баланс за 2005 - 2006 року та за ІІ кв. 2007 року; оригінали установчих документів –для огляду у засіданні суду, їх копії –до справи; довідку про знаходження у боржника земельної ділянки у власності або у користуванні (правові документи переходу у власність або користування).

6.Зобов’язати відповідно до ст. 65 ГПК України:

- Головне управління статистики в Луганської області (91000, м. Луганськ, вул. Луначарського, 91) підготувати та надати суду довідку про включення та знаходження боржника - Приватного підприємства "Лугопромтехторг", м. Луганськ, вул. Ширшова, 62, ідентифікаційний код №32202128, у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України на даний час;

- Управління державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради, м. Луганськ, підготувати та надати суду письмову інформацію згідно з запитом про приналежність боржника –Приватного підприємства "Лугопромтехторг", м. Луганськ, вул. Ширшова, 62, ідентифікаційний код №32202128, до суб'єктів підприємницької діяльності та знаходження його на цей час у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (витяг із Державного реєстру); також надати відомості щодо наявності внесення записів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про відсутність боржника за юридичною адресою (його місцезнаходженням) згідно ст. 17 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.

7.В порядку ст. ст. 38, 65 ГПК України зобов’язати банки АКБ "Правекс-банк" особі Луганської філії, м. Луганськ; АБ "Брокбізнесбанк" в особі Луганської філії, м. Луганськ; ВАТ "Фінанси та Кредит" особі Луганської філії, м. Луганськ; АБ "Енергобанк" особі Луганської філії, м. Луганськ; ВАТ "Фінексбанк", м. Київ, подати до суду на день розгляду справи відомості про фінансовий стан боржника на даний час, довідку про рух і залишок коштів на його рахунках за останній рік, за станом на 02.10.07., а також про тривалість відсутності руху коштів на рахунках боржника.

8. В порядку ст. 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” залучити до справи учасником Луганський обласний відділ з питань банкрутства, якому на день проведення підготовчого засідання письмово надати суду кандидатуру ліквідатора боржника з числа працівників державного органу з питань банкрутства з урахуванням приписів п.4 ст. 52 цього Закону.

9.Ухвалу надіслати: кредитору; боржнику; АКБ "Правекс-банк" особі Луганської філії, м. Луганськ; АБ "Брокбізнесбанк" в особі Луганської філії, м. Луганськ; ВАТ "Фінанси та Кредит" особі Луганської філії, м. Луганськ; АБ "Енергобанк" особі Луганської філії, м. Луганськ; ВАТ "Фінексбанк", м. Київ; Головному управлінню статистики в Луганській області; Жовтневому ВДВС Луганського міського управління юстиції; Луганському обласному відділу з питань банкрутства; Управлінню державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради, м. Луганськ, з додатком запиту про видачу довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; Жовтневому районному суду м. Луганська (до відома).


Суддя Т.С. Кірпа

Судовий реєстр по справі 20/140б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1419541 Ухвала 21.02.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1149960 Постанова 12.11.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1102336 Ухвала 30.10.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське