Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/229-Б-07

Дата ухвалення рішення:
06.11.2007
Зареєстровано:
09.11.2007
Cуддя:
Ситюк В.Г.
Оприлюднено:
09.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"06" листопада 2007 р. Справа № 5/229-Б-07

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ситюка В.Г., при секретарі Мальцевій О.В., розглянувши справу

за заявою: ДПІ у м.Херсоні

до: ПП "Ванта" м.Херсона

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредитора: Шевченко К.В. - гол.держ.податк.інспектор, дов. № 1/9/10-026 від 09.01.07р., Штанько Г.О. - гол.держ.податк.інспектор, дов. № 222/9/10-026 від 15.01.07р.,

від боржника: не прибув


в с т а н о в и в:


Кредитор звернувся до суду з заявою про визнання боржника, який припинив підприємницьку діяльність і не знаходиться за юридичною адресою, банкрутом, у зв'язку з наявністю податкового боргу та неспроможністю його погасити.

Представниками кредитора вимоги підтримано з підстав зазначених у заяві, просять визнати боржника банкрутом і відкрити ліквідаційну процедуру, відповідно до положень ст. 52 Закону України ,,Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Боржником витребувані матеріали до суду не подано, представник в засідання не з'явився.

Заслухавши представників кредитора, розглянувши матеріали справи, суд вважає вимоги кредитора такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі, якщо громадянин - підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі неподання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов"язань.

Як вбачається з матеріалів справи, боржник - ПП "Ванта" є юридичною особою і суб'єктом підприємницької діяльності, код ЄДРПОУ № 30329417.є

Як платник податків боржник знаходиться на обліку в ДПІ у м. Херсоні.

Заборгованість боржника по платежам до бюджету становить 873,69 грн., підтверджується податковими деклараціями, довідкою про суми податкового боргу, витягами з карток особового рахунку платника податків.

На сплату боргу кредитором направлялися боржнику податкові вимоги, які позитивних наслідків не дали.

Згідно актів перевірки місцезнаходження боржника від 01.03.02р. та 20.12.02р., довідки ДПІ від 11.05.04р. боржник за юридичною адресою не знаходиться.

Згідно акту перевірки від 30.08.07р. боржник не подає податкову звітність до податкової інспекції з 01.07.02р.

Згідно довідок ДАІ від 18.08.04р., інспекції держтехнагляду від 29.12.06р. транспортні засоби за боржником не зареєстровані.

За довідкою БТІ від 20.08.04р. нерухомість за боржником не зареєстрована.

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру станом на 20.09.07р. записи про підтвердження відомостей про юридичну особу боржника в ЄДР відсутні.

Зазначені обставини свідчать про припинення боржником підприємницької діяльності, відсутність його за юридичною адресою, неподання боржником звітності до ДПІ на протязі більше року, що дає підстави для визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури відповідно до положень ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Вимоги кредитора визнаються судом у повному розмірі - 873,69 грн.

Суд визнає боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і за пропозицією Херсонського обласного сектору з питань банкрутства призначає ліквідатором арбітражного керуючого Гарана С.Г.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд,


п о с т а н о в и в:1.Визнати вимоги ДПІ у м. Херсоні до ПП "Ванта" м. Херсона у розмірі 873,69 грн.

2.Визнати приватне підприємство "Ванта" м.Херсона, код ЄДРПОУ № 30329417 банкрутом.

3.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 3 місяці і призначити ліквідатором арбітражного керуючого Гарана Семена Григоровича, ліцензія АБ № 176133 від 14.07.05р.

4.Ліквідатору здійснити ліквідацію банкрута і забезпечити виконання дій, передбачених ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Звіт та ліквідаційний баланс подати до суду.

5.Постанову надіслати кредитору, боржнику, ліквідатору, Херсонському обласному сектору з питань банкрутства, Херсонському міськвиконкому (державному реєстратору).
Суддя В.Г. Ситюк