Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 20/133б

Дата ухвалення рішення:
29.10.2007
Зареєстровано:
09.11.2007
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
09.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

29.10.07 Справа № 20/133б.


Суддя Т.С. Кірпа, при секретарі Скрипник М.С.,

розглянувши матеріали за заявою

кредитора - Державної податкової інспекції у Артемівському районі

м. Луганська,

до боржника - Луганського обласного комунального підприємства торгово-виробничого центру "Сервіс", м. Луганськ,

про порушення провадження у справі про банкрутство

В присутності представників сторін:

від кредитора - Свиридов М.В., дов. №2939/9/10 від 05.03.07. (ДПІ у Артемівському районі

м. Луганська);

від банкрута - не прибув.

Сторони належним чином повідомлені про час і місце проведення судового засідання.

За клопотанням представника кредитора, яке задоволено судом, звуковий запис судового процесу не здійснювався.

Обставини справи: банкрутство, підготовче засідання.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши представника кредитора, суд

в с т а н о в и в:


За заявою кредитора, Державної податкової інспекції в Артемівському районі м. Луганська господарським судом Луганської області 15.10.07. порушено провадження у справі №20/133б про банкрутство боржника, Луганського обласного комунального підприємства торгово-виробничого центру «Сервіс», м. Луганськ, відповідно до ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Як свідчать матеріали справи, ухвалою суду від 15.10.07. №20/133б суд зобов’язав кредитора подати оригінали документів, які додані до заяви у копіях, для огляду у засіданні суду; докази, які підтверджують і свідчать про відсутність боржника за його юридичною адресою та фактичне припинення останнім своєї підприємницької діяльності, в тому числі: акти перевірок; довідку відповідного органу зв’язку про неможливість вручення боржнику рекомендованої кореспонденції; докази неможливості встановити місцезнаходження керівних органів боржника (директора, головного бухгалтера тощо) або докази розшуку їх фактичного місцезнаходження, в тому числі: акти перевірки уповноважених осіб за місцем їх прописки та проживання, письмові пояснення осіб, які мешкають за місцем їх прописки, про місцезнаходження останніх на даний час; докази вжиття заходів щодо отримання заборгованості по обов’язкових платежах у встановленому законодавством порядку (звернення стягнення на майно боржника за заявою, докази відкриття виконавчого провадження за виконавчими документами по заяві, акт судового виконавця про відсутність майна тощо; відомості про часткове або повне погашення боргу боржником (при наявності); уточнення кредитних установ, обслуговуючих боржника, а також поточних рахунків боржника на даний час; детальний розрахунок боргу із зазначенням суми основного боргу, пені та штрафних санкцій; документальне обґрунтування розміру грошових вимог по заяві, в тому числі: розрахункові документи, рішення та накази господарського суду тощо; оригінал Статуту боржника та зміни до нього – для огляду у засіданні суду, їх завірені копії до справи; довідку реєструючого органу за місцем знаходження боржника про приналежність його до суб’єктів підприємницької діяльності на даний час; уточнення повної назви боржника згідно з його статутними документами; відомості щодо зміни боржником його юридичної адреси; відомості про те, чи є боржник об’єктом права комунальної власності та чи приймалося на пленарному засіданні відповідної ради органів місцевого самоврядування рішення щодо мораторію на застосування Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до нього.

Із матеріалів справи вбачається, що кредитором не виконано у повному обсязі вимоги ухвали господарського суду від 15.10.07. по справі №20/133б, не надані витребувані судом документи, які мають суттєве значення для розгляду справи, а саме: відомості про те, чи є боржник об’єктом права комунальної власності та чи приймалися на пленарному засіданні відповідної ради органів місцевого самоврядування рішення щодо мораторію стосовно боржника на застосування Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

З огляду на ч. 2 ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” господарський суд в двотижневий термін з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ініціюючого кредитора ліквідатором зі згоди останнього.

Двотижневий термін підготовчого засідання по справі №20/133б спливає 29.10.07.

За змістом ч. 5 ст. 81 Господарського процесуального кодексу України господарський суд залишає позов (заяву) без розгляду, якщо позивач (кредитор) без поважних причин не подав витребувані господарським судом матеріали, необхідні для вирішення позову (заяви) по суті.

Оскільки відкладення справи не є можливим, відповідно до приписів ч. 2 ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд залишає заяву кредитора, Державної податкової інспекції в Артемівському районі м. Луганська, про банкрутство боржника, Луганського обласного комунального підприємства торгово-виробничого центру «Сервіс», м. Луганськ, без розгляду та скасовує мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Залишення заяви без розгляду не перешкоджає повторному зверненню з даною заявою до суду після усунення допущених порушень.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 81-5, 86, 87 ГПК України, ст.ст. 1, 7, 9, 11, 12, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд

у х в а л и в :


1. Заяву кредитора, Державної податкової інспекції в Артемівському районі м. Луганська, про банкрутство боржника, Луганського обласного комунального підприємства торгово-виробничого центру «Сервіс», м. Луганськ, вул. Карла Лібкнехта, 61, ід. код 01549610, по справі №20/133б залишити без розгляду.

2. Скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів.

3. Провадження у справі припинити.

4. Ухвалу надіслати: кредитору; боржнику; АКБ СР «Укрсоцбанк»в особі Луганської обласної філії, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 3-в; Ленінській МДПІ у м. Луганську; Головному управлінню статистики в Луганській області; Артемівському ВДВС Луганського міського управління юстиції; Луганському обласному відділу з питань банкрутства; Управлінню державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради, м. Луганськ.


Суддя Т.С. Кірпа


9 прим.

1 - до справи;

2 - кредитору;

3 - боржнику;

4 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

5 - АКБ СР «Укрсоцбанк»в особі Луганської обласної філії, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 3-в;

6 - Головному управлінню статистики в Луганській області;

7 - Артемівському ВДВС Луганського МУЮ;

8 - Ленінській МДПІ у м. Луганську;

9 - Управлінню державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради, м. Луганськ.

вих. №

8 прим.

31.10.07.Судовий реєстр по справі 20/133б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
14953569 Ухвала 14.04.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
13657121 Постанова 13.01.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
13317019 Ухвала 22.12.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1419381 Ухвала 14.02.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1101987 Ухвала 29.10.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1055342 Ухвала 15.10.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське