Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 14/5872

Дата ухвалення рішення:
30.10.2007
Зареєстровано:
09.11.2007
Cуддя:
Хабазня Ю.А.
Оприлюднено:
09.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Черкаської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"30" жовтня 2007 р. Справа № 14/5872
вх. №

117633

від

18.09.2007

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Волни С.В., за участю ініціюючого кредитора Омельченко І.В. ( від державної податкової інспекції в Жашківському районі) розглядає у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання ліквідатора банкрута про затвердження звіту та ліквідаційного балансу у справі за заявою

ініціюючого кредитора

державної податкової інспекції в Жашківському районі

до боржника

товариства з обмеженою відповідальністю «Атланта»

про

визнання банкрутом відсутнього боржника, –

УСТАНОВИВ:

Постановою суду від 11.12.2006 боржника визнано банкрутом, державною податковою інспекцією у Жашківському районі, яка призначена ліквідатором боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника. Останній засвідчує відсутність у банкрута майна.

В судовому засіданні представник ліквідатора банкрута заявлене клопотання про затвердження звіту підтримав. Скарг на дії ліквідатора до суду не надійшло.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено, що майнові активи у банкрута відсутні, заявник є єдиним кредитором, заборгованість у сумі 170 грн. перед яким не погашена.

Суд вважає, що ліквідатором виконані усі необхідні дії для виявлення документації і майнових активів боржника та покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа –ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора про проведення ліквідаційної процедури банкрута від 14.09.2007 №3008 та доданий до нього ліквідаційний баланс.

2.Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю «Атланта» (Черкаська область, Жашківський район, с.Конела, ідентифікаційний код 22790178) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст.ст. 39, 50 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців" та інформувати суд про виконання.

4.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 30.11.2006.

5.Провадження у справі припинити.

Копію ухвали направити ліквідатору, державному реєстратору (Жашківській райдержадміністрації) для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи, обласному управлінню статистики, державній виконавчій службі у Жашківському районі .

Ухвала може бути оскаржена до Київського міжобласного апеляційного господарського суду.


Суддя Хабазня Ю.А.