Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 14/4241

Дата ухвалення рішення:
29.10.2007
Зареєстровано:
09.11.2007
Cуддя:
Хабазня Ю.А.
Оприлюднено:
09.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Черкаської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"29" жовтня 2007 р. Справа № 14/4241
вх. №

118253

від

26.09.2007


Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю арбітражного керуючого Занька М.М.(за посадою), представників – кредиторів Бондаренка О.М. (від Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції), Демиденка Г.В. (від виконавчої дирекції Черкаського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності), за довіреностями, розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання про затвердження звіту та ліквідаційного балансу, яке надійшло від ліквідатора банкрута у справі

ініціюючого кредитора

Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції

до боржника

приватного підприємства «Хризантема»

про

визнання банкрутом відсутнього боржника, –

УСТАНОВИВ:

Постановою суду від 28.09.2006 боржника визнано банкрутом, арбітражним керуючим Заньком М.М., якого призначено ліквідатором боржника, господарському суду подано на затвердження звіти та ліквідаційний баланс боржника. Останній засвідчує відсутність у банкрута майна.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута. Кредитори що з’явились у судове засідання заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали. Скарг на дії ліквідатора до суду не надійшло.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено, що майнові активи у банкрута відсутні, кредиторами боржника є:

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція на суму 1689,92 грн.,

Смілянська міжрайонна виконавча дирекція черкаського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на суму 15,19 грн.

Заборгованість перед кредиторами не погашена. Суд вважає, що ліквідатором виконані усі необхідні дії для виявлення документації і майнових активів боржника та покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа –ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора про проведення ліквідаційної процедури банкрута від 26.09.2007 №1303 та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 26.09.2007.

2.Ліквідувати приватне підприємство «Хризантема»(м.Сміла, вул.Артема,119, ідентифікаційний код 31529961) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст.ст. 39, 50 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців" та інформувати суд про виконання.

4.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 19.08.2006.

5.Провадження у справі припинити.

Копію ухвали направити ліквідатору, кредиторам, державному реєстратору (виконкому Черкаської міської ради) для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи, обласному управлінню статистики, Сосніському відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції.

Ухвала може бути оскаржена до Київського міжобласного апеляційного господарського суду.


Суддя Хабазня Ю.А.