Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 14/5087

Дата ухвалення рішення:
30.10.2007
Зареєстровано:
09.11.2007
Cуддя:
Хабазня Ю.А.
Оприлюднено:
09.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Черкаської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"30" жовтня 2007 р. Справа № 14/5087
вх. №1

18669

від

02.10.2007

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Волні С.В., за участю арбітражного керуючого Занька М.М. (за посадою), представників –заявників Іванова О.В. (від державної податкової інспекції в Чигиринському районі), Татаровського В.В. (від управління пенсійного фонду в Чигиринському районі ), Фонрабе Є,В. (від управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Черкаській області), Крикуна О.А. (від ВАТ «Черкасиобленерго»), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання арбітражного керуючого про затвердження звіту ліквідатора про проведення ліквідаційної процедури та ліквідаційного балансу у справі за заявою

ініціюючого кредитора

управління Пенсійного фонду України у Чигиринському районі

до боржника

відкритого акціонерного товариства «Чигиринагропостач»

про

визнання банкрутом відсутнього боржника, –

УСТАНОВИВ:

Постановою суду від 01.12.2005 боржника визнано банкрутом, арбітражним керуючим Заньком М.М., якого призначено ліквідатором боржника, господарському суду подано на затвердження звіти та ліквідаційний баланс боржника. Останній засвідчує відсутність у банкрута майна.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута. Кредитори що з’явились у судове засідання заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали. Суд розглянув звіт та ліквідаційний баланс банкрута за наявними у справі матеріалами. Скарг на дії ліквідатора до суду не надійшло.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено, що майнові активи у банкрута відсутні, кредиторами боржника є:

Чигиринський районний центр зайнятості як робочий орган Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на суму 2430,51 грн.,

управління Пенсійного фонду України в Чигиринському районі на суму 6374,66 грн.,

відділення виконавчої дирекції в Черкаській області Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України на суму 433,34 грн.,

державна податкова інспекція у Чигиринському районі на суму 19741,00 грн.,

Знам’янська об’єднана державна податкова інспекція Кіровоградської області на суму 3061,14 грн.,

Чигиринський РЕМ ВАТ «Черкасиобленерго»на суму 1271,38 грн.

Заборгованість перед кредиторами погашена повністю.

Відомості, вказані у звіті про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого на суму 63468 грн. затверджені рішенням комітету кредиторів, підтверджуються доданими та пред’явленими у судовому засіданні документами, у зв’язку з чим підлягають затвердженню.

Суд вважає, що ліквідатором виконані усі необхідні дії для виявлення документації і майнових активів боржника та покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа –ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора про проведення ліквідаційної процедури банкрута із звітом про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого від 02.10.2007 №1306 та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 02.10.2007.

2.Ліквідувати відкрите акціонерне товариство «Чигиринагропростач»(Черкаська область, м.Чигирин, вул.Кірова,164А, ідентифікаційний код 00908780) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст.ст. 39, 50 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців" та інформувати суд про виконання.

здійснити необхідні дії для скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій відповідно до Порядку, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.12.1998 №222

4.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 16.11.2005.

5.Провадження у справі припинити.

Копію ухвали направити ліквідатору, кредиторам, державному реєстратору (Чигиринській райдержадміністрації) для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи, обласному управлінню статистики, відділу державної виконавчої служби Чигиринського районного управління юстиції.

Ухвала може бути оскаржена до Київського міжобласного апеляційного господарського суду.


Суддя Хабазня Ю.А.


Судовий реєстр по справі 14/5087

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
2433454 Ухвала 20.11.2008 Гладюк Ю.В. Господарський суд Хмельницької області Господарське
1100156 Ухвала 30.10.2007 Хабазня Ю.А. Господарський суд Черкаської області Господарське