Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 21/88б

Дата ухвалення рішення:
22.10.2007
Зареєстровано:
09.11.2007
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
09.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

22.10.07 Справа № 21/88б.


Суддя Кірпа Т.С., при секретарі Скрипник М.С.,

розглянувши матеріали справи за позовом

кредитора - УПФ України в Старобільському районі Луганської області

до боржника - ВАТ "Старобільське АТП №10907", м. Старобільськ

Луганської області

про банкрутство

В присутності представників сторін

від кредитора - Вишнякова З.М., дов. № 11/10 від 05.01.07. (Старобільська МДПІ);

від боржника - Іус В.І., директор, наказ № 40к від 12.10.06.

керуючий санації - Чайка В.Г.;

за участю Кравченка В.В., дов. №106 від 25.09.07. (РВ Фонду державного майна України по Луганській області).

Сторони належним чином повідомленні про час та місце судового засідання.

За клопотанням сторін, яке задоволено судом, звуковий запис судового процесу не здійснювався.

Обставини справи: банкрутство, процедура санації боржника, розгляд клопотання комітету кредиторів про призначення керуючого санацією боржника.

Розглянувши матеріали справи, додатково надані документи, заслухавши пояснення присутніх, суд

в с т а н о в и в:

За заявою кредитора, Управління Пенсійного фонду України в Старобільському районі Луганської області господарським судом Луганської області 25.08.05. порушено провадження у справі про банкрутство щодо боржника, Відкритого акціонерного товариства "Старобільське автотранспортне підприємство №10907”, м. Старобільськ Луганської області.

Ухвалою суду від 16.02.06. по справі №21/88б введена процедура санації боржника, призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Хайло Миколу Володимировича та керуючим санацією керівника боржника Чайку В.Г., якого суд зобов’язав надати на затвердження план санації боржника.

24.07.06. судом затверджено план санації боржника, Відкритого акціонерного товариства "Старобільське автотранспортне підприємство №10907”, з терміном виконання 16.08.07., продовжено термін процедури санації боржника, повноваження керуючого санацією Чайка В.Г. та розпорядника майна арбітражного керуючого Хайло М.В. на шість місяців, до 16.08.07. на термін виконання плану санації та зобов’язано керуючого санацією Чайку В.Г. надати суду звіт про виконання плану санації боржника.

На засіданні комітету кредиторів 20.08.07. керуючий санацією Чайка В.Г. висловив думку стосовно необхідності клопотати перед господарським судом про продовження процедури санації боржника терміном на шість місяців, оскільки підприємство є єдиним у районі, яке займається перевезенням пасажирів, у тому числі і тих, які користуються державними гарантіями та пільгами.

Крім того, на думку керуючого санацією, при надходженні у повному обсязі державних дотацій на перевезення пасажирів, з’явиться можливість погашення вимог кредиторів та поточних платежів у повному обсязі.

На засіданні комітету кредиторів, яке відбулося 20.08.07., заслухано звіт керуючого санацією Чайки В.Г. про виконання плану санації боржника.

За даним звітом 18-місячний строк процедури санації, передбачений ч. 1 ст. 17 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, сплинув 16.08.07., результати діяльності боржника у процедурі санації привели до зростання заборгованості по поточним платежам, не погашено жодної черги вимог кредиторів відповідно до ст. 31 даного Закону, майно боржника, передбачене планом санації до реалізації для задоволення вимог кредиторів, не може бути продано, оскільки його продаж приведе до неможливості продовження господарської діяльності підприємства-боржника.

Враховуючи викладене та факт переходу керівника боржника Чайки В.Г. на іншу роботу, комітет кредиторів клопоче перед господарським судом про звільнення від виконання повноважень керуючого санацією Чайки В.Г. та призначення керуючим санацією нового керівника боржника, Відкритого акціонерного товариства "Старобільське автотранспортне підприємство №10907” Іуса В.І.

З огляду на ч. 2 ст. 17 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” санація боржника вводиться на строк не більші 12 місяців.

За клопотанням комітету кредиторів або керуючого санацією цей термін може бути продовжено ще до шести місяців або скорочено.

За змістом ч. 2 п. 6 ст. 18 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, у разі узгодження комітетом кредиторів плану санації, який передбачає більший строк санації боржника, чим первинно встановлений, господарський суд продовжує строк санації, якщо є підстави вважати, що продовження строку санації і виконання плану санації приведе до відновлення платоспроможності боржника.

Відповідно до ч. 2 ст. 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” державний орган з питань банкрутства пропонує господарському суду кандидатури арбітражних керуючих (керуючих санацією) для державних підприємств, або підприємств, в статутному фонді яких доля державної власності перевищує 25%, по відношенню до яких порушено провадження у справі про банкрутство і в інших випадках, передбачених даним Законом.

Враховуючи викладене, суд зобов’язав Луганський обласний відділ з питань банкрутства надати пропозицію щодо призначення керуючого санації боржника, Відкритого акціонерного товариства "Старобільське автотранспортне підприємство №10907” (пропозиція комітету кредиторів –керівника боржника Іуса В.І.) у термін до 15.09.07.

Із матеріалів справи вбачається, що на адресу господарського суду 11.10.07. надійшов лист Державного департаменту з питань банкрутства за №216-30-20/2915 від 04.10.07. з пропозицією щодо призначення керуючим санацією боржника арбітражного керуючого Смоляренка Олександра Вікторовича –ліцензія на право провадження діяльності арбітражного керуючого серія АВ №271724 від 16.03.06., що мешкає за адресою: м. Луганськ, м. Щастя, вул. Осенняя, буд. 1-Б.

За таких обставин суд призначає керуючим санації боржника, Відкритого акціонерного товариства "Старобільське автотранспортне підприємство №10907”, м. Старобільськ Луганської області, Смоляренка Олександра Вікторовича –ліцензія на право провадження діяльності арбітражного керуючого серія АВ №271724 від 16.03.06., що мешкає за адресою: м. Луганськ, м. Щастя, вул. Осенняя, буд. 1-Б. та продовжує термін процедури санації на шість місяців, тобто до 16.02.08.

Заявою від 22.10.07без номеру арбітражний керуючий Хайло М.В. просить суд звільнити останнього від виконання повноважень розпорядника майна боржника.

Відповідно до ч. 8 ст. 13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" суд звільняє Хайло М.В. від виконання повноважень розпорядника майна боржника.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 1, 2, 31, 13, 17-21 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, суд


у х в а л и в:


1.Звільнити Чайку В.Г. від виконання повноважень керуючого санацією боржника, Відкритого акціонерного товариства "Старобільське автотранспортне підприємство №10907”, м. Старобільськ Луганської області.

2. Призначити керуючим санацією боржника, Відкритого акціонерного товариства "Старобільське автотранспортне підприємство №10907”, м. Старобільськ Луганської області, Смоляренка Олександра Вікторовича –ліцензія на право провадження діяльності арбітражного керуючого серія АВ №271724 від 16.03.06., що мешкає за адресою: м. Луганськ, м. Щастя, вул. Осенняя, буд. 1-Б.

3. Звільнити арбітражного керуючого Хайло М.В. від виконання повноважень розпорядника майна боржника, Відкритого акціонерного товариства "Старобільське автотранспортне підприємство №10907”, м. Старобільськ Луганської області.

4. Продовжити термін процедури санації боржника, Відкритого акціонерного товариства "Старобільське автотранспортне підприємство №10907”, м. Старобільськ Луганської області на шість місяців, до 16.02.08.

5. Призначити судове засідання на 14.02.08, на 10 год.40 хв., кімн.333.

6. Зобов’язати керуючого санацією Смоляренка О.В. на день розгляду справи представити суду звіт про виконання плану санації у відповідності до вимог статті 21 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, розглянутий попередньо на зборах комітету кредиторів; письмову інформацію та докази виконання плану санації за його етапами (виконано, не виконано, % виконання) та про стан виконання боржником грошових зобов’язань перед кредиторами, в тому числі і працівниками, з зазначенням конкретних розмірів боргу, його погашення, залишку та відсотків виконання плану санації у цій частині.

7. Зобов’язати комітет кредиторів подати до суду на день розгляду справи письмове рішення комітету кредиторів у вигляді протоколу щодо затвердження звіту про результати проведення санації та подальшої судової процедури боржника.

Явка у судове засідання членів комітету кредиторів, представника боржника, керуючого санацією боржника обов’язкова.


Суддя Т.С.Кірпа
12 прим.

1. - до справи;

2. - боржнику;

3. - арбітражному керуючому Хайло М.В.;

4. - Луганському обласному відділу з питань банкрутства.

5. - Регіональному відділу ДМ України по Луганській області;

6. - Управлінню Пенсійного фонду України у Старобільському районі;

7. - Старобільській МДПІ;

8. - Старобільському районному центру зайнятості;

9. - Відділенню ВД Фонду СНВ у Старобільському та Біловодському районах;

10. - ВД ЛОВ Фонду СС з тимчасової втрати працездатності;

12. - Чайка В.Г. (на адресу боржника).
вих. №

11 прим.

26.10.07.
Судовий реєстр по справі 21/88б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
14353419 Ухвала 18.03.2011 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
11808662 Ухвала 21.10.2010 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
11548745 Ухвала 05.10.2010 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
11261046 Ухвала 15.09.2010 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
10838583 Ухвала 11.08.2010 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
10822208 Ухвала 05.08.2010 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
10650464 Ухвала 13.07.2010 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
10031316 Ухвала 10.06.2010 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
10029492 Ухвала 27.05.2010 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
8251439 Ухвала 09.03.2010 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
8111166 Ухвала 11.02.2010 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
7698075 Ухвала 26.01.2010 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
7111663 Ухвала 14.12.2009 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
6940735 Ухвала 30.11.2009 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
6538776 Постанова 03.11.2009 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
6465625 Ухвала 20.10.2009 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
4843932 Ухвала 25.09.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4793216 Ухвала 27.08.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4391223 Ухвала 10.08.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4032725 Постанова 02.07.2009 Удовиченко О.С. Вищий господарський суд України Господарське
3808768 Ухвала 10.06.2009 Удовиченко О.С. Вищий господарський суд України Господарське
3933405 Ухвала 02.06.2009 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
3754867 Ухвала 01.06.2009 Удовиченко О.С. Вищий господарський суд України Господарське
3874542 Ухвала 25.05.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4657385 Постанова 21.04.2009 Медуниця О.Є. Луганський апеляційний господарський суд Господарське
3462593 Ухвала 02.04.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
6346126 Ухвала 01.04.2009 Медуниця О.Є. Луганський апеляційний господарський суд Господарське
3462592 Ухвала 30.03.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3084152 Постанова 03.03.2009 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
3040642 Ухвала 16.02.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3084151 Ухвала 10.02.2009 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
2991850 Ухвала 27.01.2009 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
2991851 Ухвала 19.12.2008 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
2635245 Ухвала 17.11.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2370432 Ухвала 13.11.2008 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
2635244 Ухвала 21.10.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2323290 Ухвала 14.10.2008 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
2080301 Ухвала 03.09.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2080300 Ухвала 29.08.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1728375 Постанова 12.06.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1728376 Ухвала 15.05.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1629810 Ухвала 24.03.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1417689 Ухвала 18.02.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1417690 Ухвала 18.02.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1370963 Ухвала 24.01.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1100136 Ухвала 22.10.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1050944 Ухвала 20.09.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
911347 Ухвала 20.08.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
911348 Ухвала 06.08.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
55393 Ухвала 24.07.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське