Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/286-07-7596

Дата ухвалення рішення:
06.11.2007
Зареєстровано:
09.11.2007
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
09.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі


"06" листопада 2007 р. Справа № 7/286-07-7596

За заявою кредитора: Фірми „Платан ЛТД” у вигляді ТОВ, м. Одеса


до боржника: Приватного підприємства „Імпекс Шипмент Термінал”, м.Одеса


про визнання банкрутом

Суддя Лепеха Г.А.Представники сторін:

Від кредитора(ліквідатора банкрута) – Чернега Д.С., за довіреністю.


СУТЬ СПОРУ: про визнання банкрутом.


Фірма „Платан ЛТД” у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю звернулось до господарського суду Одеської області із заявою про визнання банкрутом приватного підприємства „Імпекс Шипмент Термінал” в порядку статті 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. В заяві про визнання банкрутом зазначено, що боржник неспроможний сплатити заборгованість перед заявником в сумі 14 921, 28 грн.

Ухвалою суду від 19.09.2007р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника – приватного підприємства „Імпекс Шипмент Термінал”.

09 жовтня 2007 року Господарським судом Одеської області винесено постанову про визнання банкрутом відсутнього боржника, згідно з якої ПП „Імпекс Шипмент Термінал” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено ініціюючого кредитора – фірму „Платан ЛТД” у вигляді ТОВ.

За результатами роботи ліквідатором надано суду: звіт про ліквідацію, ліквідаційний баланс ПП „Імпекс Шипмент Термінал”.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено.

Суд, з метою виявлення наявності будь-яких активів (нерухомого майна, транспортних засобів тощо) направив письмові запити до органів державної автомобільної інспекції, банку боржника, Комунальному підприємству “Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об’єктів нерухомості”.

Як вбачається з відповіді Управління ДАЇ УМВС України в Одеській області (вих. № 7/2-242 від 12.10.07 р.), за ПП „Імпекс Шипмент Термінал” транспортні засоби не зареєстровані та раніше не реєструвалися. Згідно отриманої відповіді МБТІ та РОН № 9487-06/5126 від 26.09.07р. нерухомого майна за боржником не зареєстровано. Рахунки боржника в АБ „Південний” закрито, про що свідчить довідка з банку №18/6358БТ від 08.10.2007р.

В ході перевірки щодо знаходження ПП „Імпекс Шипмент Термінал” за юридичною адресою було встановлено, що боржник та його керівні органи за юридичною адресою не знаходяться, фактичне місцезнаходження не виявлено (акти від 27.08.2007р., від 11.09.2007р.).

Згідно наданого ліквідаційного балансу активи та пасиви банкрута відсутні.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження по справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, приватне підприємство „Імпекс Шипмент Термінал” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено та згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86 ГПК України, суд, -


У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора.


2. Затвердити ліквідаційний баланс приватного підприємства „Імпекс Шипмент Термінал”.


3. Припинити юридичну особу –приватне підприємство „Імпекс Шипмент Термінал” (65031, м. Одеса, вул. Новомосковська, 1/3; код ЄДРПОУ 34376570; р/р 26007311249501 в АБ „Південний”, МФО 328209).


4. Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи ПП „Імпекс Шипмент Термінал”, внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.


5. Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.


6. Скасувати арешт та інші заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою суду від 19.09.2007р.


7. Припинити повноваження ліквідатора банкрута –ініціюючого кредитора фірму „Платан ЛТД” у вигляді ТОВ.


8. Провадження по справі припинити.


9. Примірник ухвали надіслати: кредитору (ліквідатору банкрута), в облстатуправління, другій ДВС Малиновського району м. Одеси, Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м. Одеси.
Суддя Лепеха Г.А.