Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/287-07-7597

Дата ухвалення рішення:
06.11.2007
Зареєстровано:
09.11.2007
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
09.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі

"06" листопада 2007 р. Справа № 7/287-07-7597

За заявою кредитора: ТОВ „Імпер”, м.Одеса


до боржника: ТОВ „Пайкан”, м.Одеса


про визнання банкрутом

Суддя Лепеха Г.А.


Представники:

Від ініціюючого кредитора (ліквідатор банкрута) –Білоус Є.О., за довіреністю.СУТЬ СПОРУ: Товариство з обмеженою відповідальністю „Імпер” звернулось до господарського суду з заявою про визнання товариства з обмеженою відповідальністю „Пайкан” банкрутом в порядку ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останнє неспроможне сплатити заборгованість після настання встановленого строку у сумі 28 299, 84 грн.

Ухвалою від 19.09.2007р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника –ТОВ „Пайкан”, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Постановою господарського суду Одеської області від 09.10.2007р. ТОВ „Пайкан” визнано банкрутом як відсутнього боржника, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено ініціюючого кредитора у справі.

За результатами роботи ліквідатором надано суду ліквідаційні звіт та баланс банкрута.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: документація, печатки і штампи відсутнім боржником ліквідатору не передавались, в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено.

В ході виявлення майна, зареєстрованого за ТОВ „Пайкан”, були направлені запити до Одеського МБТІ та РОН, УДАІ УМВС України в Одеській області, банку, який обслуговує банкрута.

Згідно отриманих відповідей нерухомого майна та транспортних засобів за боржником не зареєстровано, що підтверджується довідками РЕВ 2-го МРВ УДАІ УМВС України в Одеській області №7/2-242 від 12.10.2007р., КП „Одеське МБТІ та РОН” №9494-06/5134 від 01.10.2007р. Поточний рахунок в банку закрито, про що свідчать корінці повідомлень платника податків.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження у справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, ТОВ „Пайкан” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено, згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.


На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України, ст.ст. 68, 86 ГПК України, суд, -

У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора.


2. Затвердити ліквідаційний баланс товариства з обмеженою відповідальністю „Пайкан”.


3. Припинити юридичну особу –товариство з обмеженою відповідальністю „Пайкан” (м.Одеса, вул. Болгарська, 25. Код ЄДРПОУ 34444961).


4. Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи –ТОВ „Пайкан” (код ЄДРПОУ 34444961), внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.


5. Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.


6. Скасувати арешт та інші заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою господарського суду Одеської області від 19.09.2007р.


7. Припинити повноваження ліквідатора банкрута –товариства з обмеженою відповідальністю „Імпер”.


8. Провадження у справі припинити.


Примірник ухвали надіслати: кредитору (ліквідатору банкрута), в облстатуправління, другій ДВС Малиновського району м.Одеси, відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.Одеси.


Суддя Лепеха Г.А.