Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/225-Б-07

Дата ухвалення рішення:
01.11.2007
Зареєстровано:
06.11.2007
Cуддя:
Ситюк В.Г.
Оприлюднено:
07.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м. Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"01" листопада 2007 р. Справа № 5/225-Б-07

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ситюка В.Г., при секретарі Мальцевій О.В., розглянувши справу

за заявою: Чаплинської МДПІ смт.Чаплинка Херсонської області

до: ДКП "Аскольд" Каланчацького району Херсонської області

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредитора: Костік Б.В. - гол.держ.податк.інспектор, дов. у справі,

від боржника: не прибув

в с т а н о в и в:


Кредитор звернувся до суду з заявою про визнання боржника, який припинив підприємницьку діяльність і не знаходиться за юридичною адресою, банкрутом, у зв'язку з наявністю податкового боргу та неспроможністю його погасити.

Представником кредитора вимоги підтримано з підстав зазначених у заяві, просить визнати боржника банкрутом і відкрити ліквідаційну процедуру, відповідно до положень ст. 52 Закону України ,,Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Боржником витребувані матеріали до суду не подано, представник в засідання не з'явився.

Заслухавши представника кредитора, розглянувши матеріали справи, суд вважає вимоги кредитора такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі, якщо громадянин - підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі неподання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

Як вбачається з матеріалів справи, боржник - ДКП "Аскольд" є юридичною особою і суб'єктом підприємницької діяльності, код ЄДРПОУ № 31827624.

Як платник податків боржник знаходиться на обліку в Чаплинській МДПІ.

Заборгованість боржника по платежам до бюджету становить 7504,29 грн., підтверджується податковими деклараціями, податковими повідомленнями-рішеннями, довідкою про суми податкового боргу, постановою господарського суду від 15.02.07р. у справі № 8/52-АП-07 .

Згідно акту перевірки від 12.09.07р. боржник та його керівні органи за юридичною адресою не знаходяться, податкову звітність до податкової інспекції не подає з 01.06.06р., майнові активи відсутні.

Згідно довідок ДАІ від 08.05.07р., інспекції держтехнагляду від 25.04.07р. транспортні засоби за боржником не зареєстровані.

За довідкою БТІ від 20.04.07р. нерухомість за боржником не зареєстрована.

За довідкою банку від 11.04.07р. кошти на рахунку боржника відсутні.

Постановою ДВС від 26.06.07р. виконавчий лист повернуто кредитору без виконання у зв'язку з відсутністю у боржника майна і коштів.

Згідно листа сільського голови № 93 від 24.04.07р. підприємство не працює, керівник боржника звільнений з 01.03.07р.

19.09.07р. Новокиївською сільською радою прийнято рішення № 116 про ліквідацію боржника (арк.спр. 19).

Зазначені обставини свідчать про припинення боржником підприємницької діяльності, відсутність його за юридичною адресою, неподання боржником звітності до ДПІ на протязі більше року, що дає підстави для визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури відповідно до положень ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Вимоги кредитора визнаються судом у повному розмірі - 7504,29 грн.

Суд визнає боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і за пропозицією кредитора призначає ліквідатором арбітражного керуючого Клигіну І.В., яка згідно поданої заяви не має обмежень передбачених ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Враховуючи викладене, керуючись ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд, -


п о с т а н о в и в:


1.Визнати вимоги Чаплинської МДПІ до ДКП "Аскольд" Каланчацького району Херсонської області у розмірі 7504,29 грн.

2.Визнати державне комунальне підприємство "Аскольд" Каланчацького району Херсонської області, код ЄДРПОУ № 31827624 банкрутом.

3.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 3 місяці і призначити ліквідатором арбітражного керуючого Клигіну Ірину Володимирівну, ліцензія АБ № 271615 від 12.12.05р.

4.Ліквідатору здійснити ліквідацію банкрута і забезпечити виконання дій, передбачених ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Звіт та ліквідаційний баланс подати до суду.

5.Постанову надіслати кредитору, боржнику, ліквідатору, Херсонському обласному сектору з питань банкрутства, Каланчацькій райдержадміністрації (державному реєстратору).Суддя В.Г. Ситюк