Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-24/211-07

Дата ухвалення рішення:
29.10.2007
Зареєстровано:
06.11.2007
Cуддя:
Плахов О.В.
Оприлюднено:
07.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА


"29" жовтня 2007 р. Справа № Б-24/211-07

вх. № 11215/2-24


Суддя господарського суду Плахов О.В.

при секретарі судового засідання Колесан Д.О.

За участю:

представника кредитора - Карпич О.Б., довіреність № 4535/К/10-023 від 14.06.07 р.

боржник - не з*явився

Розглянувши справу за заявою ДПІ у Фрунзенському районі м. Харкова

до Приватна фірма "Євгенія", м. Харків

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою господарського суду Харківської області від „17” жовтня 2007 року було прийнято заяву ДПІ у Фрунзенському районі м.Харкова до розгляду; порушено провадження у справі № Б-24/211-07 про визнання банкрутом приватної фірми "Євгенія", м. Харків, код 23918568, призначено проведення засідання суду на "29” жовтня 2007 р. о 09:30 год. у приміщенні Господарського суду Харківської області,к. 70.

Суд зобов’язав надати:

- кредитора: розрахунок суми боргу, витяг та довідку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (від державного реєстратора) з даними про повне найменування, код, керівні органи, відокремлені підрозділи та місцезнаходження боржника, наявність чи відсутність його за місцезнаходженням, про статус відомостей про юридичну особу, стан юридичної особи; витяг від управління статистики про включення боржника до ЄДРПОУ станом на момент порушення справи; копію останньої декларації (звіту) поданого боржником до ДПІ; оригінали документів доданих до заяви для огляду; повну копію статуту та установчого договору боржника з усіма змінами та доповненнями; пропозиції щодо кандидатури ліквідатора з числа осіб, зареєстрованих державним органом з питань банкрутства як арбітражний керуючий, або розглянути питання щодо участі кредитора у справі про визнання боржника банкрутом в якості ліквідатора в порядку ч. 2 ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”; докази на підтвердження того, що керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, або наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника; докази вжиття заходів до отримання заборгованості по обов'язкових платежах у встановленому законодавством порядку, в тому числі рішення про стягнення заборгованості за рахунок активів платника податків, податкові вимоги, податкові повідомлення-рішення з доказами вручення їх боржнику; реквізити та копію розрахункового документа про списання коштів з банківського або кореспондентського рахунку боржника та дату його прийняття банківською установою боржника до виконання; довідку про поточні рахунки боржника, відкриті в установах банків (з зазначенням адрес банків);

- боржника: відзив на заяву кредитора, в якому викласти заперечення або визнання боргу кредитора, докази, що підтверджують обставини викладені у відзиві на заяву; дані про загальну суму заборгованості перед усіма кредиторами з розшифровкою усіх сум боргу по кожному кредитору окремо, також окремо по кожному дебітору; дані про заборгованість по заробітній платі перед працівниками підприємства, а також по податкам і зборам (обов’язковим платежам); дані про майнові активи боржника, у тому числі дані про грошові кошти, які знаходяться на рахунках боржника; поштові адреси банків і інших фінансових установ, що обслуговують боржника; установчий договір і статут підприємства; баланси підприємства за 2006, 2007рр.; інші дані про фінансовий стан підприємства; довідки з установ банку про рух грошових коштів по поточним рахункам в установах банку за період останнього року; висновок незалежної аудиторської фірми про фінансовий стан підприємства; перелік та повний опис заставленого майна.

У судове засідання „29” жовтня 2007р. боржник не з’явився, доказів, витребуваних ухвалою суду від „17” жовтня 2007р. не надав.

До господарського суду Харківської області „29” жовтня 2007 року від кредитора надійшла заява (вих.№ 22664 від 29.10.2007 р.) у відповідності до ст. 10 Закону України "Про відновленя платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" про відкликання заяви про порушення провадження по справі.

Розглянувши надану суду заяву, вислухавши пояснення кредитора, враховуючи, що постанови про визнання боржником банкрутом судом не виносилось, оскільки відповідно до ст. 10 Закону України “Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом”, кредитор має право відкликати свою заяву про порушення судом справи про банкрутство боржника, заяви про визнання боржника банкрутом від інших кредиторів до суду не надходили, при таких обставинах, керуючись ст.10 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, ст. 86 ГПК України; -


УХВАЛИВ:


1. Заяву кредитора про відкликання заяви про порушення провадження посправі про банкрутство приватної фірми "Євгенія", м. Харків, код 23918568 задовольнити.

2. Припинити дію мораторію, введеного Ухвалою суду про порушення провадження по справі від „17” жовтня 2007 року.

3. Ухвалу направити кредитору, боржнику, державному органу з питань банкрутства, ДВС Харківської області, державному реєстратору, банку, що обслуговує боржника.Суддя Плахов О.В.